چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱

مدیر مفدای دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد:

صفحه اختصاصی مفدا مازندران در اینستاگرام آغاز به کار کرد

صفحه مجازی مفدا مازندران

مدیر مفدای دانشگاه علوم پزشکی مازندران از آغاز به کار صفحه اختصاصی مفدا مازندران در اینستاگرام خبر داد و گفت: با توجه به شرایط کنونی و لزوم ارتباط با دانشجویان در فضای مجازی، مفدا مازندران صفحه اختصاصی خود را در فضای اینستاگرام راه‌اندازی کرد تا از این طریق بتواند مخاطبان خود را در این فضا توسعه دهد.

ملیحه طالبی مدیر مفدای دانشگاه علوم پزشکی مازندران، هدف از راه‌اندازی پیج اینستاگرام را استفاده از این فضا برای حفظ و توسعه مخاطبان مفدا مازندران عنوان کرد و گفت: روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تلاش دارد تا در عرصه فضای مجازی مخاطبان خاص خود را که اغلب دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ هستنددر این فضا گسترش دهد.

طالبی با اشاره به گستردگی فعالیت‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه که اکثرا توسط دانشجویان صورت می پذیرد گفت: به دنبال این روند مصمم شدیم تا در صفحه اینستاگرام نیز که از فضاهای مجازی پرمخاطب است حضور پیدا کرده و صفحه اختصاصی مفدا مازندران را در این فضا راه‌اندازی کنیم تا کلیه اطلاعیه‌ها و فعالیت‌های دانشجویان در این فضا قابل ارائه برای مخاطبان باشد.

طالبی در پایان خواهان حضور فعال دانشجویان علاقمند برای ارایه محصولات و تولیدات خود برای بارگذاری در پیج اینستاگرام، کانال تلگرامی و سایت مفدا مازندران شد و افزود: یکی از اصلی‌ترین مواردی که به دنبال آن هستیم ایجاد انگیزه در بین دانشجویان و به اشتراک گذاشتن تولیدات دانشجویان دانشگاه با دیگر مخاطبان است. برخی از کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی نیز در فضای مجازی بسیار فعال هستند که از بارگذاری این فعالیت‌ها در پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و سایت مفدا مازندران استقبال می‌کنیم.

علاقمندان جهت ورود به پیج اینستاگرام  پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران می‌توانند از طریق لینک زیر اقدام نمایند:

https://www.instagram.com/mazandaran.mefda/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.