سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵

با حضور معاون فرهنگی دانشجویی؛

جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد

اردبیل/ جلسه انجمن‌های علمی

با حضور دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر بهروز دادخواه در این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت انجمن‌های علمی دانشگاه در دوران کرونا، اظهار داشت: علی‌رغم شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های به وجود آمده در برگزاری برنامه‌ها، خوشبختانه فعالیت‌ انجمن‌های علمی دانشگاه به ویژه در بستر فضای مجازی افزایش داشته و فعالیت انجمن‌ها کاهش پیدا نکرده است.

وی گفت: همکاری انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با انجمن‌های دیگر، به ویژه انجمن‌های کشوری، قطعا نقطه قوتی برای پیشرفت خواهد بود باید این روند، تداوم داشته باشد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: فعالیت انجمن‌های علمی سبب از بین رفتن دیوار بین جامعه و دانشگاه شده و این اقدامات به نوعی در راستای حل مشکلات و دغدغه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد که بسیار ارزشمند است، در دوران شیوع کرونا نیز کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشگاه با اجرای برنامه‌های مختلف در زمینه ریشه‌کنی و آموزش پیشگیری و مراقبت، فعالیت‌های بسیاری انجام دادند.

مشارکت حداکثری دانشجویان در انتخابات انجمن‌های علمی دانشگاه

دکتر دشتی، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در ادامه این جلسه گفت: انتخابات اعضای شورای مرکزی انجمن‌های علمی دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد که طبق بررسی آمار، علی‌رغم شرایط کرونایی مشارکت در انتخابات به صورت غیر حضوری قابل قبول بوده و با مشارکت حداکثری صورت گرفته است.

وی همچنین گزارشی در رابطه با نحوه فعالیت شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل را در این جلسه ارائه داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.