دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

مرحله مقدماتی مشاعره دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد

مرحله مقدماتی مشاعره دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد

در راستای ارتقاء و توانمندسازی شرکت کنندگان در جشنواره بین المللی سیمرغ مسابقه مرحله مقدماتی مشاعره دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ دکترسیدابوالقاسم هادی نیا معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در راستای ارتقاء، توانمندسازی و آمادگی هر چه بیشتر شرکت کنندگان بخش مشاعره سلامت در جشنواره بین المللی سیمرغ مسابقه مرحله مقدماتی مشاعره این دانشگاه در اسفند ماه سال جاری برگزار شد.

وی توضیح داد: این مسابقات به همت دبیرخانه دانشگاهی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ و با داوری دکتر عباسعلی ابراهیمی مهر مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه معاونت و عضو هیئت علمی دروس عمومی دانشگاه در رشته زبان و ادبیات فارسی در بستر اسکای روم به صورت برخط برگزار شد و سه تن از دانشجویان راه یافته به این مرحله به ترتیب خانم ها مطهره رنجبر، حلیمه راوند و آقای مهدی حاجی بعنوان برگزیده برای شرکت در مسابقات کشوری انتخاب شدند.
دکتر هادی نیا در ادامه اضافه کرد: در این مسابقه که در سه بخش "مشاعره سرعتی"، "مشاعره مشروط" و "مشاعره سلامت" برگزار شد، شرکت کنندگان در رقابتی نزدیک به مشاعره پرداختند و در پایان چهار دانشجو به عنوان نمایندگان مشاعره دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در مرحله کشوری مسابقات جشنواره سیمرغ شرکت خواهند کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.