دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

هسته مشاوره پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشکده داروسازی گیلان تشکیل شد

مشاوره

 جلسه هسته مشاوره پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشکده داروسازی با حضور اعضا در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تشکیل شد.

به گزارش مفدا؛ جلسه هسته مشاوره  پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشکده داروسازی با حضور منیره کرم بین کارشناس سلامت روان اداره مشاوره دانشجویی، دکتر مرجان دایی حامد معاون آموزشی دانشکده، دکتر مهدی عوضعلیپور استاد مشاور و سیده معصومه فاضلی مسوول آموزش دانشکده برگزار شد.
 دکتردایی حامد معاون آموزشی دانشکده به اهمیت و جایگاه هسته مشاوره و نقش اساتید راهنما و همچنین اداره مشاوره و سلامت روان دانشکده تاکید کرد و سپس درخصوص بررسی عوامل تاثیرگذار در افت تحصیلی و چگونگی پیشگیری از آنها  و نحوه ارایه خدمات مشاوره ای وروان شناختی لازم به دانشجویان دارای افت تحصیلی و یا ضعف تحصیلی پیشنهاداتی مطرح و پس از بحث و بررسی تصمیماتی اتخاذ گردید.
در این جلسه  در راستای بررسی نتایج مشکلات مختلف آموزشی، روانشناختی و  اجتماعی دانشجویان دانشکده داروسازی به بحث و تبادل نظر  پرداختند. همچنین در این جلسه در مورد وضعیت دو نفر از دانشجویان که دچار افت تحصیلی شده اند تصمیم گیری های لازم صورت گرفت.
لازم به ذکر است، هدف از برگزاری جلسات پیشرفت تحصیلی بررسی زمینه های افت و مشروطی تحصیلی با دعوت از اساتید مشاور در جهت رفع مسائل و مشکلات مختلف دانشجویان در چهار چوب آیین نامه ها و مقررات آموزشی و دیگر ضوابط هر دانشگاه اقدام می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.