جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱

مرکز مشاوره دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه کارگاه مهارت‌های زندگی خوابگاهی برگزار کرد

مرکز مشاوره دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه کارگاه مهارت‌های زندگی خوابگاهی برگزار کرد

مرکز مشاوره دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه، کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی خوابگاهی به منظور بالا بردن کیفیت زندگی خوابگاهی ویژه دانشجویان دانشکده به مناسبت هفته خوابگاه‌ها برگزار کرد.

به گزارش مفدا مراغه، این کارگاه آموزشی با استقبال دانشجویان در خوابگاه دخترانه پردیس فدک برگزار شد. مدرس این کارگاه، حاجیه شیدایی عضو هیات علمی دانشکده بود که به ارائه مطالب زیر برای دانشجویان پرداخت: ضرورت آموزش مهارت‌های زندگی خوابگاهی، پیامدها و روش‌های مواجه با خشم، مهارت‌های ارتباط موثر، نقش رفتارهای کلامی و غیرکلامی در ارتباط، مهارت‌های شروع و تداوم ارتباط، توجه به تفاوت‌های فردی و لزوم تفاوت در نگرش و تفکر افراد، آشنایی با تفکر دوقطبی، احترام به نظرات و عقاید دیگران، کاهش سطح انتظارات و توقعات از دیگران، واقعیت گرایی، مسئولیت مداری و نوشتن قوانین مرتبط با اتاق، و بطور کلی مشکلات زندگی خوابگاهی و نحوه مدیریت مشکلات و رسیدن به آرامش خاطر.

به گفته خبرنگار مفدا مراغه، مرکز مشاوره دانشجویی در نظر دارد به دانشجویانی که به سوالات مرتبط در کارگاه پاسخ صحیح دادند و افراد شرکت کننده در کارگاه هدایایی به قید قرعه اهدا کند. همچنین گواهی معتبر از طرف مرکز مشاوره دانشجویی به شرکت کنندگان داده خواهد شد.

گفتنی است این کارگاه در راستای برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها بود که توسط مرکز مشاوره دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.