یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳

صدور مجوز نشریات «التیام»، «افق»، «حامی» و «Brain and Cognition»؛

۴ نشریه به جمع نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیوستند

نشریات تبریز

در  یازدهمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز در سال جاری، مجوز انتشار نشریات «التیام»، «افق»، «حامی» و «Brain and Cognition» صادر شد. همچنین با تغییر در سمت‌های نشریات «راه نشان»، «تمنای وصال» و «حورا» موافقت شد.

به گزارش مفدا تبریز، یازدهمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز در سال جاری با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و دیگر اعضای این کمیته در خانه نشریات مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی، در روز چهارشنبه، ۲۹ بهمن ماه جاری، برگزار شد. 

در ابتدای این جلسه، درخواست انتشار نشریه «التیام» مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضای کمیته، مجوز انتشار  این نشریه به صاحب امتیازی، مدیر مسئولی و سردبیری «رسا بهشتی» صادر گردید. 

در ادامه این جلسه، درخواست مجوز نشریه «افق» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی «عدنان حامد سلطانی» و سردبیری «دباغ عبداللهی» مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضا، این نشریه به جمع نشریات دانشگاه پیوست.

در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، درخواست کانون ایثار مبنی بر معرفی سردبیر جدید نشریه «راه نشان» و تغییر بازه زمانی انتشار مطرح شد و با موافقت اعضا، «مریم عباسی» به عنوان سردبیر جدید این نشریه معرفی گردید. همچنین  نشریه «راه نشان» به صورت فصلنامه منتشر خواهد شد. 

بررسی درخواست کانون موعود برای معرفی مدیر مسئول جدید نشریه «تمنای وصال» از دیگر بخش های این جلسه بود و «کوثر درخشانی» به عنوان مدیر مسئول جدید این نشریه مورد تایید قرار گرفت. 

 در ادامه این جلسه، درخواست انجمن علمی مغز و شناخت برای مجوز انتشار نشریه «Brain and Cognition» مورد بررسی و موافقت قرار گرفت. همچنین درخواست کانون حامی برای صدور مجوز نشریه «حامی» با موافقت اعضا همراه بود و سهند مسیب زاده به عنوان صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر این نشریه معرفی شد. 

بخش پایانی یازدهمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز به بررسی درخواست کانون حورا مبنی بر معرفی مدیر مسئول و سردبیر نشریه «حورا» اختصاص یافته بود و با موافقت اعضا، حبیب نژاد و حسن پور به ترتیب به عنوان مدیر مسئول و سردبیر جدید این نشریه معرفی شدند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.