شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲

دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد؛

فراخوان همکاری با طرح ناظران سلامت

کانون هلال احمر

در این طرح، نظارت بر اماکن تهیه و توزیع واحدهای صنفی ادارات و مراکز ارائه خدمات به مردم نظارت بر پروتکل های بهداشتی ادارات ، بانک‌ها، مدارس ، محل های تجمع بازارها و میادین میوه و تره‌بار با  بهره‌گیری از چک لیست های مرتبط با هر صنف که توسط کارشناس بهداشت محیط مرکز جامع خدمات سلامت در اختیار جمعیت هلال احمر قرار خواهد گرفت ؛انجام می‌گیرد.

به گزارش مفدا مشهد، طرح فراخوان ناظران سلامت به همت کانون  هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در هفته ی نخست اسفند ۹۹ برگزار میشود.

امیر حسین حیدری دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اعلام این خبر گفت: این طرح با مشارکت جمعیت هلال احمر و وزارت بهداشت در حال برگزاریست که البته در شهر مشهد، توسط اعضای کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی اجرا میشود.

حیدری در ادامه بیان کرد: در این طرح، نظارت بر اماکن تهیه و توزیع واحدهای صنفی ادارات و مراکز ارائه خدمات به مردم نظارت بر پروتکل های بهداشتی ادارات ، بانک‌ها، مدارس ، محل های تجمع بازارها و میادین میوه و تره‌بار با  بهره‌گیری از چک لیست های مرتبط با هر صنف که توسط کارشناس بهداشت محیط مرکز جامع خدمات سلامت در اختیار جمعیت هلال احمر قرار خواهد گرفت ؛انجام می‌گیرد.

همکاری در آموزش عمومی کسبه ، اصناف و .... همکاری در ضدعفونی کردن  اماکن و معابر و محل‌های تجمع و همکاری با تیم های مراقبت و حمایت از جمله اقدامات در این طرح است

حیدری خاطرنشان کرد: به شرکت کنندگان در این طرح، گواهی حضور در طرح ناظران سلامت از سوی سازمان هلال احمر اعطا خواهد شد.

وی افزود: علاقه مندان جهت ثبت نام این طرح میتوانند از طریق لینک زیر اقدام کنند.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSev1uj-jFMiP86nHkhBZ0dlPkgGdgdHWYfr7pBRQgWIAxsEXw/viewform?usp=sf_link

خبرنگار:لیلا حاجی زاده