جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۱

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از اماکن دانشجویی زاهدان بازدید کرد

بیرجند/بازدید

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از اماکن دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بازدید کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر عباس جوادی در حاشیه سفر خود به استان سیستان و بلوچستان به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رفت تا ضمن دیدار با همکاران دو مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی و دانشکده بهداشت این دانشگاه، با همراهی دکتر انصاری مقدم معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و دکتر معین مدیر دانشجویی دانشگاه از پردیس دانشجویان دختر دانشگاه، فضای خوابگاهی دانشجویان پسر، مجتمع تشکل ها و کانون های دانشجویی و ساختمان اداری معاونت بازدید نماید.

وی در خصوص این سفر به مفدا بیرجند گفت: اقدامات ارزشمند، قابل تحسین و ماندگاری در حوزه فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی زاهدان انجام شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه افزود:  در این دانشگاه، برای زیبا سازی خوابگاه های دانشجویی، عملیات محوطه سازی و فضای سبز با غرس چندین هزار اصله درخت و کاشت بوته گل اجرایی شده است که قطعاً در سالهای آتی فضایی بسیار دل انگیز و پرنشاط را برای دانشجویان به دنبال خواهد داشت و خدمتی ماندگار برای مسئولین پرتلاش این دانشگاه خواهد بود.

دکتر جوادی به آسفالت و سنگفرش مسیرهای تردد دانشجویی در خوابگاه ها و برپایی آلاچیق ها اشاره کرد و گفت: استفاده از آهن الات اسقاطی در نرده کشی فضاهای سبز  تجربه متفاوت بود.

وی خاطرنشان کرد: ساخت اتاق ورزش در خوابگاه ها، فضاهای ورزشی روباز شامل زمین چمن، بسکتبال و تنیس خاکی در جنب محیط خوابگاهی پسران در شرایط محدودیت های بودجه ای کاری ارزشمند جهت تقویت روحیه و افزایش فعالیت های ورزشی دانشجویان بود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه افزود: ساختار اداری و فضاهای فیزیکی نوساز حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی، محیطی دلنشین و نمای زیبایی را برای فعالیت های کارکنان فراهم کرده بود.

دکتر جوادی تصریح کرد: دیدار دوستانه با ریاست دانشکده بهداشت، معاونین آموزشی، پژوهشی، مدیر گروه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت و هم افزایی درباره اقدامات دانشکده با یادآوری خاطرات مشترک سالهای تحصیل مقطع دکتری در علوم پزشکی یزد پایان بخش برنامه حضور در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.