شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸

در جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز صورت گرفت؛

تجلیل از فعالان جهادی تشکل ها و کانون های دانشگاه در زمینه مبارزه با کرونا

اردوی جهادی تبریز

در جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه از دبیران و مسئولان کانون هلال احمر، کانون خیریه چتر سبز، کانون سلامت روان افق، بسیج جامعه پزشکی استان، ستاد دانشجویی کرونا، همتایاران سلامت دانشگاه، هیات عاشقان ثار الله دانشگاه، انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده داروسازی، کانون حامی و بسیج دانشجویی دانشگاه به نمایندگی از همه فعالان این تشکل ها و کانون ها قدردانی شد.

به گزارش مفدا تبریز، جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر علی اکبر طاهراقدم، قائم مقام رئیس دانشگاه و رئیس دانشکده پزشکی، دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، و دیگر اعضا در خانه نشریات مدیریت امور فرهنگی دانشگاه در روز شنبه، ۲ اسفند ماه جاری، برگزار شد. 

در ابتدای این جلسه، درخواست های کانون اردوهای جهادی، تبسم سلامت، حامی و پیوند مطرح گردید و حاضران به ارائه دیدگاه های خود در این موارد پرداختند و برخی از آنها به تصویب رسید. 

در ادامه این جلسه، از فعالان جهادی تشکل ها و کانون های دانشگاه علوم پزشکی تبریز در زمینه مبارزه با کرونا تجلیل گردید. مدیر امور فرهنگی دانشگاه در این بخش از جلسه به تلاش های جهادی دانشگاهیان علوم پزشکی تبریز در عرصه مبارزه با کرونا اشاره کرد و گفت: تجلیل از این فعالان به نمایندگی از تشکل و کانون هایی است که همه اعضای آنها در مبارزه با کرونا، فعالیت داشته اند.

محمود فیضی با اشاره به اینکه این تجلیل، حالتی نمادین و سمبلیک دارد، ادامه داد: فعالیت در راه مبارزه با کرونا همچنان ادامه دارد و به پاس ارج نهادن به این فداکاری و ایثارها، تقدیر از فعالان این عرصه ادامه خواهد داشت. 

بر اساس این گزارش، کبری مولد از کانون هلال احمر، صبا رسولی از کانون خیریه چتر سبز، مریم متین فرد از کانون سلامت روان افق، دکتر جواد احمدیان از بسیج جامعه پزشکی استان، محمدحسین ملتجائی از ستاد دانشجویی کرونا، عرفان نظام دوست از همتایاران سلامت دانشگاه، مهدی غلامی از  هیات عاشقان ثار الله دانشگاه، صفدری از انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده داروسازی، سهند مسیب زاده از کانون حامی و دکتر مهدی صادقی از بسیج دانشجویی دانشگاه مورد تجلیل قرار گرفتند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.