پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۳

داوری مرحله مقدماتی "بخش آوایی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت" دانشجویان برگزار شد/آغاز مرحله فینال ۳ اسفندماه

مسابقات بخش آوایی جشنواره ملی

داوری مرحله مقدماتی بخش آوایی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در رشته‌های "قرائت تحقیق"، "قرائت ترتیل"، "دعا و مناجات خوانی" و "تواشیح و همخوانی" قرآن کریم از ۲۰ بهمن ماه به صورت غیر حضوری برگزار شد. فینال برادران و خواهران در روزهای سوم و چهارم اسفندماه جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا، داوری مرحله مقدماتی بخش آوایی سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در رشته‌های "قرائت تحقیق"، "قرائت ترتیل"، "دعا و مناجات خوانی" و "تواشیح و همخوانی" قرآن کریم از ۲۰ بهمن ماه به صورت غیر حضوری آغاز شد.

این مسابقات از طریق بررسی آثار صوتی و تصویری شرکت کنندگان به صورت غیر حضوری توسط داوران برجسته قرآن کریم در حال برگزاری است.

گفتنی است اساتید محمد عباسی داور تجوید، استاد احمد ابوالقاسمی داور لحن، استاد امین پویا داور صوت، استاد دکتر سعید رحمانی داور وقف و ابتدا و استاد اسماعیل مومن ثانی داور اصول اجرا (دعا و مناجات خوانی) و هماهنگی و حسن اجرا (تواشیح و همخوانی قرآن کریم) و داوران بخش خواهران استاد عباسی نظری داور تجوید، استاد جمالی داور لحن
استاد گلزاری داور صوت، استاد عقبایی داور وقف و ابتدا و استاد الوندی داور اصول اجرا (دعا و مناجات خوانی) داوری این بخش‌ها را بر عهده دارند.

گفتنی است مرحله مقدماتی رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل و دعا و مناجات خوانی با حضور ۵۷ دانشجوی پسر و ۵۷ دانشجوی دختر تا ۳۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

اسامی فینالیست‌ها روز شنبه مورخ ۲ اسفند ماه اعلام خواهد شد و مرحله فینال این سه رشته در بخش برادران روز یکشنبه ۳ اسفند ماه از ساعت ۱۳ لغایت ۱۶ و در بخش خواهران روز دوشنبه ۴ اسفند ماه از ساعت ۱۳ لغایت ۱۶ به صورت وبینار برگزار خواهد شد.

همچنین این رقابت‌ها در رشته "تواشیح و همخوانی قرآن کریم "با شرکت ۸ گروه در قالب یک مرحله به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد./انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.