پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

برگزاری نشست بررسی چالش ها و راهکارها در بیمارستان کوثر

برگزاری نشست بررسی چالش ها و راهکارها در بیمارستان کوثر

نشستی با محوریت بررسی مشکلات و چالش‌ها در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کوثر در راستای دستیابی به اهداف مدیریتی، رسالت پایش، ارزیابی عملکرد و هماهنگی هر چه بهتر مدیران حوزه‌های تابعه برگزار شد.

با حضور دکتر فرزام بیدارپور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هیئت همراه، رئیس بیمارستان و مدیر داخلی، مسئول حراست، مدیر پرستاری و سایر مسئولین امور اداری و پشتیبانی

نشستی با محوریت بررسی مشکلات و چالش ها در بیمارستان کوثر در راستای دستیابی به اهداف مدیریتی، رسالت پایش، ارزیابی عملکرد و هماهنگی هر چه بهتر رؤسا و  مدیران حوزه های تابعه طبق برنامه مدون در محل سالن جلسات بیمارستان کوثر سنندج برگزار شد.

در این جلسه رئیس بیمارستان کوثر ضمن قدردانی از حمایتهای خوب و مؤثر ریاست دانشگاه، معاون توسعه و سایر مسئولین ستادی، نمایی کامل از وضعیت آموزشی، نیروی درمانی، مواد و ملزومات مصرفی پزشکی و غیر پزشکی، تجهیزات پزشکی، تخصیص ها، هزینه کردها و تأسیسات آن مجموعه را در قالب تصاویر پاورپوینت ارائه داد و در خصوص نیاز به حمایت‌ها و رفع چالش های موجود در ادامه روند ارائه خدمات مؤثر و ایمن، مواردی را عنوان  نمود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این نشست از تعامل و همکاری مساعد مسئولین، کادر درمانی، اداری و پشتیبانی بیمارستان کوثر که به عنوان نگین بیمارستان‌های مجموعه دانشگاه مورد توجه بوده و در اپیدمی بیماری کرونا پشتیبان و حامی سایر بیمارستان‌ها عملکرد خوبی داشته و دانشگاه را حمایت کرده اند تشکر و قدردانی کرد.

دکتر بیدارپور در ادامه در خصوص مشکلات مطرح شده از سوی رئیس بیمارستان کوثر، که عمده دغدغه ها و مشکلات این مجموعه بود به بحث و بررسی پرداخت و پیرامون حل مسائل مطرح شده، پیگیری اقدامات لازم در راستای مشکلات و چالش‌های موجود را به تفکیک اولویت در دستور کار این جلسه قرار داد.

وی با اذعان به اینکه در وضعیت موجود، کمبود اعتبارات و بار اضافی بحران بیماری کرونا بر سیستم در سطح کشور مشکلات مالی ایجاد شده و دانشگاه نیز از این مسئله مستثنی نیست، عنوان کرد: موضوع اعتباری و منابع مالی دانشگاه با توجه به چالش‌های پرداختی و شرایط اقتصادی در سال جاری نیاز به حمایت وزارت متبوع دارد و مورد پیگیری جدی مسئولین دانشگاه است.

دکتر بیدارپور ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای همه همکاران و قدردانی از تلاش‌های دلسوزانه خطاب به حاضرین یادآوری کرد: همواره با استمرار همدلی و همکاری در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، حافظ جان و سلامتی مردم باشید و با استفاده از پتانسیل های موجود برنامه‌ها و اقدامات مجموعه را مدیریت کرده تا بتوانیم این روزهای سخت را با شتاب و  تلاش‌های همه جانبه به پیش برده و در انجام هر چه بهتر و دقیق با برنامه های امور توسعه و مدیریتی دانشگاه همراه شویم.

در پایان جلسه مذکور مشکلات و مطالبات این مجموعه توسط معاونت توسعه دانشگاه مورد بحث و بررسی قرارگرفت و تصمیماتی در خصوص راهکارها و شفافیت‌های لازم در راستای رفع مشکلات پیرامون مباحث مطرح شده، اتخاذ شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.