پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

سفیر پویش سهم من در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد خبر داد

آغاز اجرای پویش "سهم من" در دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد

پویش سهم من

سحر جوادی دبیر پویش "سهم من" با اعلام‌این خبر از کلیه دبیران کانون های فرهنگی، انجمن های علمی، تشکل های دانشجویی و شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد درخواست کرد، همانند حوادث گذشته، این بار نیز در اطلاع رسانی و مشارکت در این پویش بشتابند و مشارکت داشته باشند.

سحر جوادی دبیر پویش "سهم من" در گفت و گو با مفدا اسدآباد با اعلام این خبر گفت:

با شیوع ویروس کرونا در کشور تعدادی از دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی تحت تأثیر قرار گرفته و امروز با مشکلات متعددی مواجه هستند.
وی افزود: به همین منظور با هدف کمک به دانشجویان  بی بضاعت پویش سهم من با شعار " ای که دستت میرسد کاری بکن-پیش ازاین کز تو نیاید هیچ کار" با شناسایی دانشجویان نیازمند، با کمک صندوق رفاه و اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان صورت می گیرد.

وی در ادامه در خصوص نحوه شرکت در این پویش اظهار داشت: دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده می توانند کمک های خیرخواهانه خود را به شیوه ذیل واریز نمایند:

 ۱- واریز به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۰۱۷۸۴۳۷۴ یا واریز به شماره حساب ۴۷۴۸۹۹۸۸۱۲ 

۲- ثبت اطلاعات و انتخاب دانشکده علوم پزشکی اسدآباد

۳- مراجعه به سامانه وزارت بهداشت و ارسال فیش واریزی در پورتال معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت به آدرس  itmfd.behdasht.gov.ir/page/ehda 
مبلغی که از این مشارکت جمع آوری می شود به صورت کاملا محرمانه در اختیار دانشجویان شناسایی شده این دانشگاه قرار می گیرد.


 وی در ادامه تصریح کرد: این پویش خیریه، همیاری تمام مجموعه دانشکده علوم پزشکی اسدآباد را می طلبد که ان شاءالله این پویش را به بهترین نحو ممکن به سر انجام رسانیم.

 جوادی از کلیه دبیران کانون های فرهنگی، انجمن های علمی، تشکل های دانشجویی و شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد درخواست کرد همانند حوادث گذشته این بار نیز در مشارکت در این پویش بشتابند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.