پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳

تاکید بر اختصاص منابع برای بهبود فضای خوابگاه های دانشجویی

دکتر حیدری مقدم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: خواستار اختصاص منابع برای خوابگاه های اندیشه و دانش به منظور بهبود فضای فیزیکی و بهبود تجهیزات ورزشی در خوابگاه های دانشجویی هستیم.

به گزارش مفدا همدان، دکتر رشید حیدری‌مقدم در جلسه هیات رئیسه دانشگاه، ضمن خوش آمدگویی به معاون وزیر و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دکتر سیما سادات لاری به عنوان افتخار دانشگاه علوم پزشکی همدان یاد کرد.

وی در ادامه از دکتر سیده زهرا اصغری برای پذیرش مسئولیت به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بعد از انتقال دکتر لاری به وزارت متبوع و اقدامات انجام شده در شرایط بروز کرونا تشکر کرد و گفت: تعامل دو سویه سازنده‌ای بین نهاد مقام معظم رهبری و فضای فرهنگی دانشگاه برقرار شده و کوچک ترین دغدغه‌ای در این زمینه وجود ندارد.

رئیس دانشگاه با اشاره به برخی مسائل در خصوص وضعیت خوابگاه‌ها، اختصاص منابع برای خوابگاه های اندیشه و دانش به منظور بهبود فضای فیزیکی و بهبود تجهیزات ورزشی را خواستار شد و بیان داشت: درخواست‌ها و انتظارات حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به صورت مکتوب به وزارت متبوع ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی و صرف هزینه‌های کم می‌توان اتفاقات خوبی را رقم زد، ابراز امیدواری کرد که در ماه های آینده شاهد بهبود شرایط کرونا باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.