پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۱

مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان؛

نحوه ثبت نام دانشجویان ترم های مختلف را شرح داد

مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان؛

مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: شروع کلاس های آنلاین دانشجویان جدید الورود نیمسال دوم طبق تقویم آموزشی دانشگاە ۱۲ بهمن ماه ۹۹ است.

دکتر کلاهدوزان در گفتگو با مفدا کردستان اظهار داشت: نحوە ثبت نام برای دانشجویان نوورود نیمسال دوم بە صورت اینترنتی و دریافت مدارک به صورت غیر حضوری در آبان ماه انجام شده است و انتخاب واحد دانشجویان در اولین نیمسال ورود به دانشگاه توسط دانشگاه انجام می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجە بە مجازی بودن کلاس ها ، دانشجویان نو ورود تمام دانشکده ها به صورت گروە هایی شبیه به کلاس درس ، کانال هایی درفضاهای مجازی مانند واتس آپ تشکیل می دهند و از این طریق علاوه بر آشنایی با نکات آموزشی و تحصیلی با هم در ارتباط هستند.

دکتر کلاهدوزان اذعان داشت: دانشجویان نوورود این نیمسال می توانند از طریق سامانه نوید و کانال های مجازی که از پیش معرفی شده با اساتید خود در ارتباط باشند .

وی افزود: دانشجویان میتوانند از طریق سامانه نوید به صورت بارگذاری فایل و نرم افزار ادوب کانکت در کلاس های آنلاین که برنامه ریزی و اطلاع رسانی آن توسط دانشکده ها انجام می شود شرکت کنند.

کلاهدوزان با اشاره به اینکه نحوه انتخاب واحد برای ترم جاری از طریق واحد آموزش دانشکده انجام می شود،گفت: دانشجویان نو ورود می توانند از زمان شروع کلاس ها و برنامە های آن از طریق تقویم آموزشی درج شده در سایت دانشگاه، پنل ثبت نام دانشجویان و دانشکده های مختلف اطلاع یابند.

وی در ادامه افزود: دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه نوید و نرم افزار ادوب کانکت مطالب آموزشی و ثبت نام خود را انجام دهند.

همچنین برای ورود به سامانه نوید به  آدرس muknavid.vums.ac.ir
مراجعه کنند و از طریق نام کاربری:

Shomaredaneshjooee@email.com
 وکلمه عبورsp123456  وارد شوند.


وی در ادامه این خبر گفت: دانشجویانی که ایمیل خود را موقع ثبت نام در سامانه سازمان سنجش وارد کرده اند کد کاربری ایمیل و رمز عبور sp123456 است.

همچنین اکانت دسترسی به ادوب کانکت توسط دانشکده اعلام می شود.

دکتر کلاهدوزان تصریح کرد:دانشجویانی که در زمان تعیین شده موفق به انتخاب واحد نشدند  از تاریخ ۲۷ بهمن به مدت ۲ روز فرصت دارند جهت انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۹ به سامانه سما مراجعه کنند.همچنین این زمان آخرین فرصت انتخاب واحد است و تمدید نخواهد شد.

وی در پایان اظهار داشت: رسانە خبری مفدا کردستان بە دانشجویان نو ورود معرفی می شود تا اخبار و اطلاعیه های دانشگاە علوم پزشکی کردستان را دنبال کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.