پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۲

مدیر مفدا کردستان؛

پایگاه خبری مفدا علوم پزشکی کردستان رتبه ۵ کشوری حوزه خبر در میان مفداهای دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور را کسب کرد

‍مدیر مفدا کردستان؛

دیر مفدا کردستان در این زمینه گفت: ۶۴ پایگاه خبری مفدا در وزارت بهداشت کشور وجود دارد که در دانشگاههای علوم پزشکی استانها فعالیت رسانه ای دارند

نگین پرتوی در ادامه این خبر اظهار داشت:در ارزیابی فصل پاییز مفدا کردستان توانست در زمینه تولید محتوای رسانه ای،اخبار و ... از میان ۶۴ پایگاه خبری مفدا در کشور رتبه پنجم را به دست آورد.

همچنین از میان دانشگاه هایی که تعداد دانشجویان آنها ۲ هزار تا ۵ هزار نفر هستند رتبه دوم کشوری را کسب کردیم.

وی در ادامه تصریح کرد: پایگاه خبری مفدا کردستان در ارزیابی فصل پاییز ۳۰۴ هزار و ۲۰ امتیاز کسب کرد.و  منطقه غرب  کشور درمیان مناطق دهگانه کشور بادبیری مفدا کردستان  رتبه نخست را به دست آوردیم.

پرتوی در مورد رتبه بندی مفداهای کشور گفت:این رتبه بندی ها در سه سطح انجام شده است.که در سطح اول رتبه‌بندی بر اساس امتیاز کسب شده توسط هر شعبه بود و در بین ۶۴ دانشگاه علوم پزشکی انجام شد و مفدا کردستان توانست رتبه ۵را به دست آورد.

مدیر مفدا کردستان در ادامه افزود: درسطح دوم رتبه بندی میان مناطق دهگانه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشورانجام شد که مفداهای منطقه غرب کشور با کسب۲۱۷ هزار و ۸۴ امتیاز رتبه اول را به دست آوریم.

وی تصریح کرد:سطح سوم رتبه بندی بر اساس تعداد دانشجویان دانشگاه‌ها انجام شد.ودر این رتبه‌بندی دانشگاه‌های بیش از  ۵ هزار دانشجو در یک دسته ودانشگاههای ۲هزار تا ۵ هزار دانشجو در دسته بعدی  و کمتر از دوهزار نفر در اخرین دسته  رتبه بندی  شدند ، مفدا کردستان توانست از میان دانشگاههای ۲هزار تا ۵هزاردانشجو رتبه دوم را کسب کند.

پرتوی در ادامه افزود:کسب چنین رتبه های برتر کشوری حاصل زحمت شبانه روزی و تلاش خبرنگاران پایگاه خبری مفدا کردستان است و این موفقیت را به رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان،معاون دانشجویی و فرهنگی،خبرنگاران عزیز و تمام کسانی که در این زمینه فعالیت داشته و مخاطبین  همیشه همراه مفدا تبریک می گویم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.