پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵

در ادامه سفرهای استانی دکتر لاری‎‎؛

معاون فرهنگی‌ و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بازدید می‌کند

سفر دکتر لاری به کرمانشاه

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی‌ و دانشجویی وزارت بهداشت، به دنبال سفرهای استانی این معاونت که به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می‌شود ‏‏از دانشگاه ‏‎علوم پزشکی " کرمانشاه" در سفر یک روزه بازدید می‌کند.

به گزارش مفدا، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به دنبال سفرهای استانی این معاونت که به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام می‌شود، از دانشگاه ‏‎علوم پزشکی "کرمانشاه" در سفری یک روزه بازدید می‌کند و از نزدیک وضعیت دانشجویان این دانشگاه را در بخش‌های خوابگاهی، غذاخوری‌ها، اماکن ورزشی، فعالیت نهادهای دانشجویی و...مورد بررسی قرار خواهد داد.

از جمله برنامه‌های این سفر یک روزه که شنبه دوم اسفند ماه انجام خواهد شد، می‌توان به حضور در مزار شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی و سلف سرویس، نشست با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و مدیران مربوطه و همچنین افتتاح زمین چمن مصنوعی و سالن والیبال دانشکده پزشکی اشاره کرد.

همچنین در طول این بازدید، دکتر لاری سخنگو و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دیدار خواهد کرد و با آنها در خصوص مسائل مربوطه به حوزه‌های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از جمله موضوع خوابگاه، تغذیه، سلامت روان، وضعیت شوراهای صنفی، کانون‌های فرهنگی، نشریات دانشجویی، انجمن‌های علمی و دیگر نهادهای دانشجویی به گفت وگو خواهد نشست.

نشست با نمایندگان نهادهای دانشجویی از دیگر برنامه‌های این سفر یک‌روزه است که در قالب این جلسه، نمایندگان نهادهای دانشجویی از جمله کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی، شوراهای صنفی، تشکل‌های سیاسی، نشریات دانشجویی و... به ارائه سخن در خصوص وضعیت نهادهای خود خواهند پرداخت و مطالبات، خواسته‌ها و مشکلات‌شان را در حضور معاون وزیر مطرح خواهند کرد.

پایان بخش این سفر یک‌روزه، دیدار با رئیس و همچنین معاونان این دانشگاه و همچنین بازدید از مناطق مختلف شهرستان کرمانشاه خواهد بود.

گفتنی است در این سفر مهندس بهروز رحیمی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر حسن زائری لطف مدیرکل فرهنگی،مهندس رحمان خدابنده‌لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر علی نژاد رییس مرکز قرآن و عترت و ... معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت را مشایعت خواهند کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در قالب سفرهای استانی تا کنون از دانشگاه‌های علوم پزشکی همدان، مشهد، تبریز، بابل، زنجان، البرز، قم، اراک، سمنان، ارومیه، خوی، گلستان، ایلام، گیلان، جیرفت، بم، قزوین، کاشان، شهرکرد، اصفهان و... بازدید کرده است و طی دیدار با مسؤولان و نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه‌های مربوطه از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای این دانشگاه‌ها قرار گرفته است./انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.