چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

در چهارمحال و بختیاری؛

«خاطرات مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا» در قالب کتاب منتشر می‌شود

کمیته تخصصی فرهنگی اجتماعی

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از انتشار کتاب خاطرات مدافعان سلامت بیمارستان هاجر (س) شهرکرد در مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش مفدای شهرکرد؛ نشست کمیته تخصصی فرهنگی اجتماعی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با عضویت اساتید و دانشجویان در بیست و نهمین روز از بهمن ماه ٩٩ برگزار گردید.

دکتر شهرام طهماسبیان معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در این نشست گفت: سیاست‌گذاری و تصویب طرح‌ها و ایده‌ها، دو بخش مهم تشکیل کمیته تخصصی فرهنگی اجتماعی این دانشگاه است.
وی با اشاره به حمایت از ایده ها و طرح های نو اظهارداشت: طرح‌های مطرح شده در دو محور «مبارزه با دین گریزی» و «پیشگیری از گرایش به مواد مخدر» به صورت ویژه در این نشست مورد حمایت و تصویب قرار می گیرد.
دکتر طهماسبیان اضافه کرد: طی سال جاری سه شورای مشورتی در حوزه‌های شورای مشورتی کمیته تخصصی، شورای مشورتی اساتید و کارکنان تشکیل شده است.

 معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد افزود: تاکنون بیش از ۱۵۰ خاطره از مدافعان سلامت استان چهارمحال و بختیاری جمع آوری شده است که به منظور پاسداشت زحمات این قشر تلاشگر، مجموعه خاطرات در قالب کتاب دیجیتالی و چاپی به انتشار می رسد.
 وی افزود: با انتشار این کتاب، اولین کتاب الکترونیکی نشر داخلی دانشگاه به عنوان اقدامی نوین که می‌تواند در کتاب‌ها و موضوعات دیگر توسعه یابد، منتشر می‌شود.
شایان ذکر است؛ در این نشست در خصوص مباحثی همچون نحوه ارائه مشاوره با موضوعات تاب آوری در حالت بحران، مدیریت خشم، فرزندپروری، مدیریت هیجانات برای پرسنل و دانشجویان دانشگاه، همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی، جشنواره ها و ... تبادل نظر گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.