پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

"واکسن کرونا، ایرانی یا خارجی؟" موضوع کرسی آزاداندیشی برگزار شده در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

کرسی

به همت تشکل حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، کرسی آزاد اندیشی و مباحثه علمی با موضوع "واکسن کرونا ایرانی یا خارجی؟" با استقبال پرشور دانشجویان و با حضور دو گروه موافق و مخالف به کار خود پایان داد.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی بستر مناسبی برای تضارب آرا و ترویج فضای گفت‌وگو در دانشگاه محسوب می‌شود.

مسئله‌ای که مقام معظم رهبری نیز به دفعات متعدد روی آن تاکید داشته‌اند و در همین راستا معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز برای ترویج فضای گفتمان و تضارب آرا در دانشگاه و همچنین ایجاد زمینه‌ای برای اظهار نظر آزادانه دانشجویان، همواره در مناسبت های مختلف و با مشارکت دانشجویان اقدام به برگزاری آن می نماید.

در این راستا در کرسی آزاداندیشی و مباحثه علمی که با موضوع "واکسن کرونا ایرانی یا خارجی؟" و به همت معاونت علمی، پژوهشی تشکل حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، با همکاری کمیته کرسی آزاد اندیشی و هم اندیشی اساتید با حضور دو گروه موافق و مخالف برگزار گردید، به جزئیات کامل این موضوع پرداخته شد.

سخنران این برنامه، دکتر "رضا علی بخشی"، دانشیار رشته ژنتیک پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بود که به تشریح ساخت واکسن های خارجی و ایرانی و میزان تاثیر و عملکرد آنان پرداخت و گروه های موافق و مخالف حاضر در این برنامه به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

گفتنی است این برنامه با حضور پرشور اساتید و دانشجویان و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل آمفی‌ تئاتر دانشکده پیراپزشکی و در ۲۹ بهمن ماه ۹۹ به کار خود پایان داد.

کد خبرنگار؛ ۰۵۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.