دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد:

برگزاری ویژه برنامه فصلی نو، فصل همدلی برای دانشجویان جدیدالورود به صورت مجازی

فصلی نو فصلی همدلی در ایرانشهر

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: ویژه برنامه فصلی نو، فصل همدلی به صورت مجازی برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر فردا سه شنبه 28 بهمن به مدت سه روز برگزار می شود.

مهناز دیده ور در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا ایرانشهر بیان کرد: ویژه برنامه فصلی نو، فصل همدلی مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی به دلیل اپیدمی کرونا، به صورت مجازی برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم به صورت ویدیو کلیپ از سه شنبه 28 بهمن ماه به سه روز متوالی به علت محدود بودن تعداد شرکت کنندگان در فضای اسکای روم ساعت 12 ظهر برای نودانشجویان ورودی سال 1399 دانشگاه اجرا می شود.

وی گفت: حضور دانشجویان جدیدالورود در این مراسم برای آشنایی با دانشگاه و ساختار آن الزامی است و آنها باید برای شرکت در این برنامه از طریق مرورگر کروم به لینک    https://www.skyroom.online/ch/edc123/jadid مراجعه کنند و توجه داشته باشید که محتوای برنامه ها در هر سه روز یکسان می باشد.

مدیر دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: معرفی کارکنان معاونت های فرهنگی، تحقیقات و آموزش، انجمن، کانون ها و تشکل های و مراکز مختلف دانشجویی و سایر برنامه های متنوع از جمله ویژه برنامه فصلی نو، فصل همدلی برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.