دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶

کارشناس کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

انتخابات کمیته تحقیقات دانشجویی به مرحله دوم کشیده شد/ رقابت نزدیک برای دبیر جدید

تمدید انتخابات کمیته تحقیقات دانشجویی ایرانشهر

کارشناس کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: نتایج اولیه انتخابات مجازی دبیری و اعضای شورای مرکزی و پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر مشخص و با توجه به یکسان بودن امتیازات 2نفر برای انتخاب دبیر، به مرحله دوم کشیده شد.

ساناز حمیدی فر در گفت و گو با خبرنگار سرویس آموزشی پژوهشی مفدا ایرانشهر با اعلام این خبر اظهار کرد: انتخابات مجازی دبیر و اعضای جدید شورای مرکزی و پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر  برای سال تحصیلی 1400 روز یکشنبه 26 بهمن ماه با همکاری مرکز آموزش مجازی دانشگاه در سامانه فرادید برگزار شد.

وی افزود: در این انتخابات مجازی هفت نفر شامل چهار دانشجو دختر و سه دانشجو پسر برای عضویت در شورای مرکزی و پژوهشی کمیته تحقیقات و سمت دبیری آن کاندید و به رقابت پرداختند.

وی بیان کرد: پس از یک روز برگزاری انتخابات نتایج اولیه آن اعلام شد که زهرا امیری؛ دانشجو رشته بهداشت محیط و مرضیه میرغفاری؛ بهداشت حرفه ای با کسب 38 امتیاز یکسان برای انتخاب به عنوان دبیر کمیته تحقیقات به مرحله دوم رفتند.

کارشناس کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: مرحله دوم انتخابات دبیر شورا مرکزی و پژوهشی کمیته تحقیقات روز دوشنبه 28 بهمن ماه ساعت هشت صبح به مدت یک روز در سامانه فرادید برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از برگزاری این مرحله از انتخابات نتایج نهایی دبیری و اعضای جدید شورای مرکزی و پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اعلام خواهد شد.

حمیدی فر تاکید کرد: دانشجویان برای شرکت در مرحله دوم انتخابات باید در زمان تعیین شده وارد سامانه فرادید به آدرس http://www.irshums.epmp.ir/ شده و به کاندید مورد نظر خود طبق برنامه و سوابق آن رای و فرد مناسب را انتخاب کنند.

وی خاطر نشان کرد: کمیته تحقیقات دانشجویی تنها مرکز حمایت و پشتیبانی از فعالیت های علمی و پژوهشی دانشجویان است که می توانند به آنها در تهیه و یادگیری اصول نگارشی و فنی مقالات علمی کمک شایانی داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.