دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جمع اعضای شورای صنفی دانشجویان:

حل مشکلات حوزه صنفی و رفاهی دانشجویان مهمترین دغدغه ما است

نشست شورای صنفی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره دستاوردهای یکساله این دانشگاه در حوزه صنفی و رفاهی دانشجویان اظهار کرد: حل مشکلات حوزه صنفی و رفاهی دانشجویان مهمترین دغدغه ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه است.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر فردین مهرابیان امروز در جمع اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه شورای صنفی به عنوان نماینده ۶ هزار نفر دانشجو دانشگاه  نقش مهمی در احقاق حقوق دانشجویان در زمینه های صنفی و رفاهی دارد، گفت: دغدغه مندی  اعضای شورای صنفی برای رفع مشکلات سایر  دانشجویان ستودنی است و شما باید بدانید که دانشگاه محلی برای تمرین و آماده نمودن شما برای  پذیرش مسئولیت های بزرگ در جامعه می باشد.
 وی با اشاره به اینکه قطعا هدف اعضای شورای صنفی دانشجویان و همه ما ارتقای کمی و کیفی جایگاه دانشگاه علوم پزشکی گیلان است، بر این اساس ما شما را نماینده خود می دانیم و از اینکه بدون خستگی به دنبال رفع مشکلات و کاستی های حوزه دانشجویی هستید بسیار خرسند هستیم و به وجود یکایک شما افتخار می کنیم.
معاون فرهنگی و دانشجویی گیلان با اشاره به خرید خوابگاه دانشجویی جدید دختران بنام  سردار سلیمانی اظهار کرد : بیش از ۱۰ سال بود که خوابگاه جدیدی برای دانشجویان این دانشگاه خریداری نشده بود و خوابگاه های موجود نیز به دلیل قدمت بالا با مشکلات زیادی مواجه هستند که به یاری خداوند توانستیم بدون آنکه یک ریال از سرانه دانشجویی برای خرید خوابگاه هزینه کنیم، از سایر اعتبارات و با تامین اعتبار ۲۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خوابگاه دانشجویی دخترانه را با ظرفیت بالغ بر ۲۰۰ نفر خریداری نماییم که در حال حاضر برای تجهیز خوابگاه نیز بیش از ۵ میلیارد تومان هزینه شده است و به زودی پس از افتتاح رسمی این خوابگاه به بهره برداری می رسد.
این مقام مسئول دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با اشاره به افزایش سرانه فضای ورزشی دانشگاه نیز افزود: مجموعه ورزشی امام خمینی (ره)  لاکان نیز سال ها بود که به حال خود رها شده و نیاز به بازسازی اساسی داشته است که خوشبختانه توانستیم با جذب اعتبارات علاوه بر تعمیر و تجهیز سالن ورزشی، زمین فوتبال و فوتسال را در این مجموعه ورزشی ایجاد کنیم که به زودی  آماده بهره‌برداری می شود.

آشپزخانه های دانشگاه علوم پرشکی گیلان صنعتی سازی می‌شوند
وی همچنین خاطر نشان کرد: برای همه کانون ها و تشکل های دانشجویی نیز در معاونت فرهنگی و دانشجویی اتاق جداگانه ای با تجهیزات لازم در اختیار داده شده است تا با توسعه فعالیت های دانشجویی منجر به پویایی در دانشگاه شود.
دکتر مهرابیان همچنین از صنعتی سازی آشپزخانه های دانشگاه علوم پرشکی گیلان خبر داد و گفت: با اشاره به اینکه صنعتی سازی قطعا نقش به سزایی در بالا رفتن کیفیت غذا و رضایتمندی در بین دانشجویان و همچنین کاهش هزینه و مصرف انرژی دارد، گفت: با صنعتی سازی آشپزخانه مرکزی مجتمع دانشگاهی سایت لاکان با زیربنای ۲ هزارمتر مربع و اصلاح ساختار و بهسازی آشپزخانه دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت، در فضایی منسجم تر و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی می توانیم بالغ بر ۵ هزار پرس غذا طبخ نماییم.
وی با اشاره به اینکه اتفاقات بسیار خوبی در مدت  یکسال اخیر، تنها در حوزه صنفی و رفاهی دانشجویان رقم خورده است، افزود: خوشحالیم که در طی این مدت  پرداخت کار دانشجویی نیز به صورت ماهانه صورت می گیرد و هیچ گونه بدهکاری  در این زمینه از گذشته وجود ندارد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان جلسه از تمامی دانشجویان حوزه سلامت استان خواست تا در شرایط کنونی با رعایت پروتکل های بهداشتی از سلامت خود و خانواده شان محافظت کنند تا شاهد ریشه کنی کامل ویروس منحوس کرونا در جهان باشیم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.