یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶

معاون آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر:

استقبال خوبی از کارگاه آموزشی صورت گرفت/به دنبال برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی در حوزه نشریات دانشجویی هستیم

کارگاه اموزشی مجازی شوشتر

به گزارش مفدا شوشتر؛ معاون آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: کارگاه آموزشی «چگونه یک نشریه دانشجویی منتشر کنیم؟» دیروز با حضور ۲۸۰ دانشجو از دانشگاه‌های سراسر کشور به صورت مجازی برگزار شد.

 دکتر برات براتی معاون آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر در گفتگو با مفدا شوشتر بیان کرد: اولین کارگاه کشوری در حوزه نشریات دانشجویی در دانشکده علوم پزشکی شوشتر روز شنبه ۲۵ بهمن ماه با حضور ۲۸۰ دانشجو از دانشگاه‌های سراسر کشور بصورت مجازی در سایت این دانشکده برگزار شد. 

 وی ادامه داد: در این کارگاه شاهد استقبال خوبی از سوی دانشجویان بودیم و همین امر باعث شد تا به دنبال برگزاری دوره‌های آموزشی بیشتری در حوزه نشریات دانشجویی باشیم تا این حوزه فعال و پویا بیش از پیش در دانشگاه‌ها گسترش و توسعه پیدا کند و با پرورش دانشجویان متخصص و کارآمد در حوزه نشریات دانشجویی، شاهد ارتقاء سطح فرهنگی در دانشگاه‌ها باشیم. 

 دکتر براتی افزود: در این کارگاه ابتدا جناب آقای حجت حجازی‌زاده رئیس اداره نشریات و تشکل‌های دانشجویی‏ وزارت بهداشت در خصوص برگزاری اینگونه کارگاه توسط دانشکده‌های درحال توسعه همچون دانشکده علوم پزشکی شوشتر ابراز خرسندی کرد و با اشاره به عملکرد دانشگاه‌های سراسر کشور در جشنواره تیتر ۱۲ و حضور حداکثری دانشجویان علوم پزشکی در آن، بر اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی جهت بالابردن سطح کیفی نشریات تأکید نمود. در ادامه نیز جناب آقای محمد امین صالحی‌نژاد معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان به عنوان مدرس این کارگاه، به ارائه مطالب آموزشی برای دانشجویان حاضر در وبینار پرداخت. 

در پایان دکتر براتی اظهار داشت: جلسه‌ای را با مدیریت فرهنگی و دانشجویی دانشکده درباره ارزیابی این کارگاه برگزار می‌کنیم تا برای تشکیل دوره‌های بعدی برنامه‌ریزی لازم را انجام دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.