یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

هفتمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار شد

جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشکده علوم پزشکی شوشتر

هفتمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشکده علوم پزشکی شوشتر، ظهر دیروز 25 بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور کلیه اعضاء این کمیته در اتاق کنفرانس معاونت آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی این دانشکده برگزار گردید.

به گزارش مفدا شوشتر؛ در ابتدا جلسه دکتر برات براتی معاون آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رجب و ولادت با سعادت امام محمد باقر (ع)، با اشاره به عملکرد قابل قبول نشریات دانشجویی در ارسال آثار به جشنواره تیتر ۱۲ گفت: امیدواریم همچنان که دانشجویان ما در ثبت و ارسال آثار به جشنواره تیتر ۱۲ خوش‌درخشیدند، در کسب مقام نیز در این رقابت بزرگ کشوری موفقیت آنان را شاهد باشیم. 

در ادامه علی حاتمی کارشناس نشریات دانشکده علوم پزشکی شوشتر به ارائه عملکرد واحد نشریات دانشکده در جشنواره تیتر ۱۲ پرداخت و افزود: حضور و مشارکت دانشجویان سبب گردید تا با ثبت ۱۰۶ اثر از بین ۶۴ دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در جایگاه ۳۱ قرار بگیریم.

در این جلسه با درخواست صدور مجوز نشریه دانشجویی «رستا» به صاحب امتیازی "معاونت آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی"، مدیر مسئولی "زینب طاهری" و سردبیری "زینب کیانی" موافقت شد.

همچنین اعضاء کمیته ناظر بر نشریات دانشکده با درخواست تغییر سردبیری نشریه دانشجویی «مروارید» از "زهرا اسماعیلی مقدم" به "عاطفه احمدی" موافقت کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.