شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد:

تجهیز خوابگاه جدیدالاحداث با سرعت و رعایت دقیق استانداردها در حال انجام است

جلسه تبریز

دکتر مهدی نظری با بیان اینکه خوابگاه جدیدالاحداث دخترانه در آخرین مراحل تجهیز قرار دارد، گفت: تمامی جزئیات در مرحله تجهیز در نظر گرفته می شود تا با افتتاح و بهره برداری از آن در آینده ای بسیار نزدیک، دانشجویان دختر در شرایطی کاملا مناسب در این خوابگاه مستقر شوند. 

به گزارش مفدا تبریز، جلسه بررسی آخرین وضعیت تجهیز خوابگاه دخترانه جدیدالاحداث دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، در سالن کنفرانس معاونت فرهنگی و دانشجویی در روز شنبه، ۲۵ بهمن ماه جاری، برگزار شد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه در خوابگاه جدیدالاحداث، فضاهای مناسبی برای فعالیت های رفاهی، فرهنگی، ورزشی، مشاوره ای و تفریحی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: خوابگاه جدیدالاحداث عملا مجتمع خوابگاهی برای رشد همه جانبه دانشجویان خواهد بود. 

دکتر مهدی نظری با بیان اینکه خوابگاه جدیدالاحداث در آخرین مراحل تجهیز قرار دارد، ادامه داد: تمامی جزئیات در مرحله تجهیز در نظر گرفته می شود تا با افتتاح و بهره برداری از آن در آینده ای بسیار نزدیک، دانشجویان دختر در شرایطی کاملا مناسب در این خوابگاه مستقر شوند. 

وی، استقرار دانشجویان در خوابگاه جدیدالاحداث را محملی برای رشد و بالندگی دانشجویان دانست و افزود: فضای خوابگاه جدیدالاحداث به گونه ای است که آرامش روحی و روانی دانشجویان را فراهم خواهد کرد و در طراحی و ساخت آن به تمامی درخواست ها و نیازهای دانشجویان دختر در ابعاد مختلف توجه شده است. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در ادامه سخنانش بر رعایت موارد لازم جهت فراهم آوردن امکانات لازم برای رفاه و آسایش دانشجویان در مرحله تجهیز تاکید کرد و گفت: در این مرحله، زیرساخت های فن آوری اطلاعات، زیرساخت های ورزشی از جمله چمن مصنوعی و امکانات ورزشی، فضای سبز خوابگاه، فضاسازی مناسب ورودی خوابگاه، نصب تابلوهای راهنما در محوطه، آسانسور و راه پله ها بایستی مورد توجه قرار گیرد. 

بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه، شرکت کنندگان به ارائه گزارشی از فعالیت های خود در  خصوص تجهیز زیرساخت های خوابگاه جدیدالاحداث پرداختند.

 گفتنی است در جلسه بررسی آخرین وضعیت تجهیز خوابگاه دخترانه جدیدالاحداث دانشگاه، جواد ناعمی، معاون مدیر امور دانشجویی دانشگاه، دکتر عباس یاوری، مدیر تربیت بدنی دانشگاه، محمود فیضی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه، حسین جوانپور، سرپرست اداره خوابگاه‌ها، ایوب اندبیلی، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، افشین آقاجانی، مسئول فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و مهدی یاغچیان مسئول حراست معاونت حضور داشتند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.