شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳

همزمان با سالروز پیوستن ارتش به انقلاب؛

رییس دانشگاه علوم پزشکی با فرمانده ارتش خراسان شمالی دیدار کرد

دیدارباارتش

همزمان با بیست و یکم بهمن سالروز پیوستن ارتش به صف انقلابیون، رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با فرمانده تیپ 130 شهید دلجویان ارتش دیدار و از خدمات آنان تقدیر کرد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، دکتر سید احمد هاشمی با اشاره به نامگذاری 21 بهمن به نام انقلاب اسلامی، مکتب شهید سلیمانی، جبهه مقاومت، استکبارستیزی گفت: ملت ایران همواره مدیون رشادت ها و خدمات ارتش است.

وی با اشاره به درگیری کشور در یک سال گذشته با ویروس منحوس کرونا تصریح کرد: مدافعان سلامت طی این دوران با پوست و استخوان شرایط جنگ را درک کردند.

وی افزود: همواره بهداشت و درمان آمادگی این را داشته تا با جانفشانی سلامت مردم را تامین کند و مانند همه سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای حراست از کیان این مرزو بوم از هییچ ایثارگری دریغ نورزد.

دکتر هاشمی 21 بهمن را فرصت مغتنمی برای تقدیر از خدمات و جانفشانی های ارتش در دوران های مختلف انقلاب برشمرد.

فرمانده تیپ 130 شهید دلجویان ارتش نیز در این دیدار گفت: در پیروزی انقلاب عوامل زیادی در کنار آحاد مردم نقش آفرینی کردند که ارتش نیز با کنار گذاشتن اسلحه و پیوستن به صفوف مردم، وفاداری خود را به انقلاب ثابت کردند.

سرهنگ اسماعیل نامنی با اشاره به حضور ارتش در حوادث مختلف کشور یادآور شد: پس از پیروزی انقلاب نیز در حوادث مختلف چه در کردستان و 8 سال مقاومت در جنگ تحمیلی و چه پس از جنگ در حوادث مختلف مانند سیل و زلزله و ... و همچنین نگهبانی و حراست از مرزها، ارتش همواره کنار مردم و برای مردم حضور داشته و فدایی ملت بوده بوده است.

وی با اشاره به خدمات ارتش در دوران کرونا گفت: در کنار ایثارگاری های مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا، ارتش نیز با آماده سازی 27 بیمارستان و ایجاد نقاهتگاه و بیمارستان 2هزار تختخوابی مردم را تنها نگذاشت و به ارائه خدمات پرداخت.

گفتنی است در این دیدار دکتر دکتر قربانیان معاون دانشجویی و فرهنگی و دکتر صولتی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزکشی خراسان شمالی نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.