شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

اعلام برنامه های دهه فجر معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مفدا مشهد

دکتر فاطمه محرری معاون دانشجویی فرهنگی برنامه های دهه فجر معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را اعلام کرد.

به گزارش مفدا مشهد، دکتر فاطمه محرری معاون دانشجویی فرهنگی ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی از برگزاری برنامه های دهه فجر این معاونت با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت محدودیت ها خبر داد.

دکتر محرری با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت: امسال با توجه به شرایط موجود برنامه های دهه فجر( ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ) برنامه های معاونت دانشجویی فرهنگی به صورت مجازی با رعایت مسایل بهداشتی برگزار می شود.

وی با  بیان این که همه ساله با مشارکت دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم پیمانی و پایبندی به این نظام مقدس را اعلام می نمودیم، تصرح کرد: در شرایط کنونی برابر اعلام استانداری خراسان رضوی امسال هیچ‌گونه تجمع و راهپیمایی برای دهه فجر و ۲۲ بهمن نخواهیم داشت بلکه تنها حرکت نمادین موتوری و خودرویی مسیر بلوار وکیل آباد انجام خواهد گرفت و سخنرانی این مراسم از صداوسیما پخش می شود.

معاون دانشجویی فرهنگی در ادامه افزود: برگزاری نمایشگاه دهه فجر انقلاب اسلامی در ساختمان شهرک دانش سلامت و مسابقه کتابخوانی کتاب "ناشناخته ترین انقلاب " در بین کارکنان دانشگاه از دیگر برنامه های این معاونت به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و پاسداشت این ایام خواهیم بود.

دکتر محرری تصریح کرد: هرساله یکی از مهمترین برنامه های معاونت دانشجویی فرهنگی در این ایام، برگزاری مسابقات ورزشی جام فجر بود، که با توجه به شرایط کنونی و رعایت پروتکلهای بهداشتی امکان برگزاری آن به شکل سال های قبل وجود ندارد لذا طبق هماهنگی های صورت گرفته با هیأت ورزشهای دانشگاهی خراسان رضوی ، مسابقات دارت خواهران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این ایام برگزار خواهد شد.

معاون دانشجویی فرهنگی همچنین تصریح کرد: بهره برداری از سالن ورزشی شماره ۲ کوی پردیس دانشگاه (سالن تنیس روی میز) و تعویض چمن زمین شهید کاویانی جنب دانشکده دندانپزشکی نیز از دیگر برنامه های تربیت بدنی معاونت دانشجویی فرهنگی است که در این ایام  انجام خواهد شد.