چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

نخستین جلسه شورای هماهنگی مشارکتهای مردمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

جلسه

نخستین جلسه شورای هماهنگی مشارکتهای مردمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با حضور دکتر علی اسماعیلی ندیمی ریاست دانشگاه و اعضای محترم شورا روز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ در محل سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار گردید

به گزارش مفدا رفسنجان، نخستین  جلسه شورای هماهنگی مشارکتهای مردمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با حضور دکتر علی اسماعیلی ندیمی ریاست دانشگاه و اعضای محترم  شورا روز سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ در محل سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار گردید  

در این جلسه ابتدا ریاست محترم دانشگاه آقای دکتر اسماعیلی ندیمی ضمن خوشامدگویی و تشکر از خیرین شهرستان رفسنجان بالاخص مدیران محترم مجتمع مس سرچشمه که در بحران کرونا ما را تنها نگذاشتند و نهایت همکاری را با این دانشگاه داشتند، ابراز داشتند

در ادامه اسماعیلی گفت ؛کار خیر کاری است که از دل بر می آید و نمونه آن موسسات خیریه و سازمانهای مردم نهاد هستند که خود جوش و بدون هیچ چشم داشتی اعمال عام المنفعه انجام می دهند و نمونه آن کمکهای معیشتی است که این موسسات در بحران کرونا داشتند  بر کسی پوشیده نیست.

 دکتر اسماعیلی در خصوص اعتماد مردم به بخش بهداشت و درمان کشور در بحران کرونا اشاره کردند و افزودند ؛مردم در این بحران پی بردند که بخش بهداشت و درمان به دور از هیچ طرز تفکری واقعا در این بحران حماسه آفریدند و با جان و دل به مردم کمک کردند.

در ادامه رئیس دانشگاه از زحمات و تلاشهای شبانه روزی کادر درمان و تیمهای بحران قدردانی نمودند و برای آنها آرزوی سلامتی کردند.

در این جلسه آقای دکتر حمید نجم الدینی قائم مقام رئیس دانشگاه در امور مشارکتهای مردم ضمن خیر مقدم به اعضای شورا گزارش مختصری از اقدامات یک ساله حوزه خیرین دانشگاه در بحران کرونا ارائه نمودند و افزودند در بخش همکاریهای بین بخشی از اوایل ایجاد حوزه اجتماعی جلسات متعدد و ماهیانه جهت کاهش آسیب های اجتماعی با موسسات خیریه و سازمانهای مردم نهاد برگزار که این اقدام باعث کاهش بسیاری از مشکلات افراد آسیب پذیر و بی بضاعت شده است.

دکتر نجم الدینی در ادامه  افزود ؛ دستور العمل شورای هماهنگی مشارکتهای مردم اقدامی است که باید اعضای شورا یک مرجع را که همان حوزه اجتماعی دانشگاه می باشد را انتخاب و تمامی نیازهای واحدهای دانشگاه را جمع آوری و جهت جلوگیری از موازی کاری به این حوزه ارسال تا هماهنگی های لازم با خیرین سطح شهرستان صورت پذیرد. همچنین دستورالعمل شورای هماهنگی مشارکتهای مردمی توسط آقای دکتر نجم الدینی قرائت گردید.

در پایان جلسه اعضای شورا نظرات خود را در خصوص دستورالعمل مزبور ارائه نمودند و خواستار  پیگیری و را ه اندازی هر چه زودتر موسسه خیریه بیمارستانهای رفسنجان شدند.

همچنین مقرر گردید دومین جلسه شورا در فروردین ماه سال ۱۴۰۰ با حضور کلیه اعضا برگزار گردد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.