چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

برگزاری کلاس توجیهی شورای انضباطی دانشگاه برای دانشجویان دانشکده پیراپزشکی

کلاس توجیهی شورای انضباطی

شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان کلاسی آموزشی را به منظور آشنایی دانشجویان با قوانین و مقررات انضباطی در محل دانشکده پیراپزشکی برگزار کرد.

به گزارش مفدا همدان، با توجه به رسالت شورای انضباطی دانشجویان برای ارتقای سطح آگاهی و اطلاعات دانشجویان و آشنایی با قوانین و مقررات انضباطی، کلاس توجیهی آموزشی ویژه دانشجویان ترم 4 رشته اتاق عمل دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

از ذیگر اهداف برپایی این کلاس توجیهی، پیشگیری از بروز تخلفات انضباطی و نیز آشنایی بیشتر و بهتر این دانشجویان با قوانین و مقررات انضباطی به شمار می رفت.

در این کلاس محمدرضا عطایی منزه دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه ابتدا به صورت مختصر و خلاصه به مفاهیم و تعاریف مهم آیین نامه و شیوه نامه انضباطی دانشجویان اشاره کرده و سپس به معرفی انواع تخلفات و دسته بندی آن ها مورد پرداخت.

در ادامه مواردی در ارتباط با آشنایی با قوانین جرائم رایانه ای و مخابراتی و همچنین آیین نامه اخلاق، رفتار و پوشش حرفه ای دانشجویان توضیحاتی برای شرکت کنندگان ارائه شد.

همچنین دانشجویان با موارد مغایر با ضوابط پوششی در اماکن دانشجویی، اهم موضوعات منجر به تشکیل پرونده های انضباطی و نیز انتظارات شورای انضباطی از دانشجویان آشنا شده و در پایان نمونه هایی از پرونده های انضباطی دانشجویان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.