یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱

شهردار در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

213

دکتر طلوعی، شهردار استان کرمانشاه به دعوت ریاست دانشکده دندانپزشکی از این دانشکده بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات این دانشکده قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار سرویس صنفی پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، صبح ۵ بهمن ماه ۹۹، دکتر سعید طلوعی، شهردار کرمانشاه و همراهان وی به دعوت از دکتر فرزاد رضایی، رئیس دانشکده دندانپزشکی در این دانشکده حضور یافتند. 

ریاست دانشکده دندان پزشکی در ابتدای این نشست ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به شهردار کرمانشاه به بیان پاره ای از مشکلات و چالش های دانشکده پرداختند و شهردار را در جریان مشکلاتی که با توجه به قرار گرفتن دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بافت قدیمی شهر وجود دارد، قرار دادند.

دکتر رضایی یکی از مشکلات این دانشکده را سختی تردد کارکنان، دانشجویان، بیماران و مراجعه کنندگان دانست که متاسفانه به علت عدم وجود پارکینگ و کم عرض بودن کوچه منتهی به دانشکده همواره موجب بروز ناراحتی برای افراد شده است و خواستار بررسی کارشناسان و تعامل و همکاری بیشتر سازمان شهرداری استان در رفع پاره ای از مشکلات و نواقص این مرکز شدند.

دکتر طلوعی نیز ضمن تشکر از دعوت رئیس دانشکده دندانپزشکی، آمادگی مجموعه شهرداری را در همکاری و کوشش در جهت مرتفع نمودن مشکلات این دانشکده ابراز داشتند.

خبرنگار؛ رادین اردلان، دانشجوی دندان پزشکی و دبیر سرویس چند رسانه ای 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.