یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵

انتخابات کشوری «مجمع کانون‌های ادبی وزارت بهداشت» برگزار شد

سامانه

با برگزاری انتخابات کشوری «مجمع کانون‌های ادبی وزارت بهداشت»، اعضای شورای مرکزی این مجمع تخصصی مشخص شدند.

به گزارش مفدا مازندران، دبیران کانون‌های ادبی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور که پیش از این در سامانه کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت ثبت نام کرده بودند، در این انتخابات که طی روزهاری چهارشنبه اول و پنج‌شنبه دوم بهمن‌ماه برگزار شد، ، به عنوان کاندیدا و رای دهنده شرکت کردند.

در این انتخابات به دلیل عدم نصاب آرای برخی کاندیدا در دور اول، انتخابات به دور نهایی کشیده شد که در نهایت با مشارکت ۳۵ نفر در انتخابات کشوری مجمع کانون‌های ادبی وزارت بهداشت، اعضای شورای مرکزی این مجمع از میان ۱۴ کاندید مشخص شدند.

بر این اساس با احتساب آرای دوره اول و دوره نهایی "انتخابات شورای مرکزی مجمع تخصصی کانون‌های ادبی وزارت بهداشت، لیست نهایی اعضاء به شرح زیر اعلام می‌گردد:

اعضای اصلی:

حسین نظری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

علی محمودی از دانشگاه علوم پزشکی ارتش

صالح رحیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مهدی موسوی پور از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

رضا محمودی از دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله

محمد امین سراج از دانشگاه علوم پزشکی آبادان

شکوفه اکبری از دانشگاه علوم پزشکی جهرم

اعضای علی‌البدل:

زهرا تقوی از دانشگاه علوم پزشکی یزد

امین انجیدنی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

گفتنی پیش از این اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف تسهیل و تسریع در امور کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و تهیه بانک اطلاعاتی از فعالیت‌های نهادهای دانشجویی "سامانه کانون‌های فرهنگی" را راه‌اندازی کرد.

این فعالیت‌ها شامل ثبت کانون و مجمع، عضوگیری، برگزاری انتخابات شورای مرکزی، درخواست مجوز فعالیت، ارائه گزارش برگزاری برنامه و مستندسازی فعالیت‌ها و پیگیری امور مربوطه می‌شود.

در این سامانه همچنین بخش پورتال اطلاع‌رسانی جهت انتشار و انعکاس اخبار مربوط به امور کانون‌های فرهنگی و مجامع تخصصی طراحی شده است. دانشجویان می‌توانند از طریق ایمیل اداره‌ کانون‌های فرهنگی به نشانی Kanoon@behdasht.gov.ir اخبار خود را جهت درج در پورتال خبری به این اداره کل ارسال کنند./انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۵۳۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.