یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

بیست و دومین ستاد دانشگاهی سازماندهی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

بیست و دومین ستاد دانشگاهی سازماندهی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

بیست و دومین جلسه ستاد دانشگاهی سازماندهی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، معاونین، اعضای کمیته دانشگاهی و مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های تحت پوشش و روسای بیمارستان های تحت پوشش به صورت ویدئو کنفرانس در سالن امام جواد علیه السلام ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا سمنان, رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر بهداشتی درمانی مراکز تحت پوشش داشگاه، بیان نمود: امروز در پایین‌ترین سطح بیماری کرونا ویروس هستیم ولی متاسفانه سیر گسترش این ویروس دوباره صعودی است و پیک مجدد این بیماری داریم.

دکتر نوید دانائی تاکید کرد: با توجه به پیش بینی پیک این بیماری در هفته های آینده، باید تمامی فرایندها در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه مجددا بررسی و هرگونه نقاط ضعف احتمالی رفع شود تا در زمان پیک این بیماری دچار مشکل نشویم.

وی ضمن قدردانی از کارکنان حوزه بهداشت این دانشگاه و همچنین همکاران حوزه بیماریابی، گفت: بیماریابی بیش از پیش بطور جدی‌تر انجام شود، بیماران رصد شده و باید خانه به خانه بیماریابی انجام شود.

ایشان تصریح نمود: شعله های که روشن شده اگر خاموش نشود، مرگ دوستان و نزدیکان ما در پیش دارد و هدف ما از تمام تلاش ها و اقدامات این است که حتی یک نفر هم کمتر فوت کند.

همچنین در این جلسه دکتر کوخایی معاون تحقیقات و فناوری به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در آزمایشگاه تشخیصی کووید19 و دکتر گوهری معاون درمان گزارشی از کمیته علمی ستاد دانشگاهی سازماندهی پیشگیری و مقابله با کووید19 ارائه نمودند و همچنین دکتر فریور مسئول دبیرخانه ستاد کرونا دانشگاه ضمن بیان مصوبات قبلی، دستور جلسه را مطرح نمود و حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مذکور به بحث و تبادل نظر پرداختند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.