شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳

برگزار شد:

چهارمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده علوم پزشکی شوشتر

جلسه شوشتر

چهارمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در چهارمین روز از بهمن ماه سال جاری با حضور سرپرست مدیریت فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، مدیریت داخلی بیمارستان الهادی (ع) شوشتر و دیگر اعضاء این شورا در اتاق کنفرانس معاونت آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار گردید.

به گزارش مفدا شوشتر؛ در ابتدای این جلسه مهندس علیرضا اکبری‌زاده سرپرست مدیریت فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر ضمن خیرمقدم به حاضرین، در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین مبین اسلام گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نباشد، انسانی که در آن زندگی می‌کند خاسر است و ضرر و زیان‌های زیادی متوجه اوست. به همین جهت، مسئله امر به معروف و نهی از منکر در فرهنگ اسلامی جایگاه و اهمیت بالایی دارد.

اکبری‌زاده ضمن تأکید بر تشکیل منظم جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده، تصریح کرد: برگزاری آموزش‌های لازم در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری نشست‌های اعتقادی و معنوی، برگزاری کارگاه‌هایی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر و برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه کارکنان و دانشجویان می‌تواند منجر به ارتقاء جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در دانشکده گردد.

در ادامه این جلسه نیز اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر در فضای دانشکده پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.