جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴

برگزاری مجدد آزمون دوره آموزشی نماز

دوره آموزشی نماز

ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، از برگزاری مجدد آزمون دوره آموزشی نماز خبر داد.

به گزارش مفدا شهرکرد، با توجه به تداخلات پیش آمده در آزمون دوره آموزشی نماز در تاریخ ۲۷ دی ۹۹ و موفق نشدن علاقه‌مندان به شرکت در آن، آزمون مجدد روز یک‌شنبه، ۱۲ بهمن ۹۹ برگزار خواهد شد. 

علاقه‌مندان می‌توانند برای ورود به آزمون به سایت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد (به نشانی www.skums.ac.ir)، سامانه کارکنان، بخش آموزش کارکنان سپس آزمون‌های الکترونیک وارد شوند. آزمون "نماز و سلامت معنوی" ویژه کادر درمانی از ساعت ۸ تا ۱۰ و آزمون "نمازشناسی" ویژه کارکنان از ساعت ۱۰ تا ۱۲ خواهد بود.

گفتنی است این دوره آموزشی در دو گروه "مدیران و کارکنان" و "کادر درمانی بیمارستان‌های تابعه" دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، در قالب مسابقه کتاب‌خوانی به همراه آزمون، برگزار می‌شود.

* گروه مدیران و کارکنان در این دوره به صورت ضمن خدمت با موضوع نمازشناسی و خانواده، نماز و مدیران و احکام نماز شرکت می‌کنند. ضمن درج امتیاز بازآموزی برای تمامی کارکنان، به ۱۴ نفر از افراد برتر کارت‌های هدیه و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

منابع آزمون مدیران و کارکنان:

۱۱۴ نکته درباره نماز (محسن قرائتی)
تفسیر نماز (محسن قرائتی)
آموزش احکام نماز (فلاح زاده) صفحه ۲۶۰تا۳۶۰

* محتوای کارگاه آموزشی گروه کادر درمانی احکام نماز بیماران و سلامت معنوی و احکام نماز است. افراد برگزیده کارت‌های هدیه و لوح تقدیر دریافت خواهند کرد.

منابع آزمون کادر درمانی:

تفسیرنماز (محسن قرائتی)
کتاب سلامت معنوی (آموزش تصویری احکام نماز بیماران)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.