جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸

در دانشگاه علوم پزشکی مازندران؛

نشست مجازی هم‌اندیشی دبیرخانه دانشگاهی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ برگزار شد

مازندران/ نشست مجازی هم‌اندیشی دبیرخانه دانشگاهی

نشست مجازی هم‌اندیشی دبیرخانه دانشگاهی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با هدف گام برداشتن در راستای احیای روح زندگی و بازتاب نور هنر در زندگی، نقش‌آفرینی در ارتقای سلامت جسمی، روحی و روانی افراد جامعه، لزوم ارج نهادن به گنجینه‌ نهفته در وجود افراد برگزار شد.

به گزارش مفدا مازندران، روز پنجشنبه ۲ بهمن ماه جاری نشست مجازی هم‌اندیشی دانشگاهی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با حضور مسئول دبیرخانه دانشگاهی جشنواره و تعدادی از سفیران، برگزار شد.

این جلسه با هدف گام برداشتن در راستای احیای روح زندگی و بازتاب نور هنر در زندگی، نقش‌آفرینی در ارتقای سلامت جسمی، روحی و روانی افراد جامعه، لزوم ارج نهادن به گنجینه‌ نهفته در وجود افراد برگزار شد.

این جلسه با دستور کار ارائه گزارش فعالیت‌های انجام شده توسط سفیران، بررسی ابعاد گوناگون اقدامات انجام شده و نحوه به فعلیت رساندن آن‌ها، به صورت مجازی برگزار شد.

در این جلسه ضمن گفتگو پیرامون نحوه اطلاع‌رسانی و افزایش مشارکت مخاطبان جشنواره، تصمیماتی در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های آتی جهت بهره‌گیری از فرصت باقیمانده برای خلق اثر، از سوی حاضرین اتخاذ گردید. این جلسات به صورت مستمر تا پایان مهلت ارسال آثار یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ ادامه خواهد داشت.

با توجه با اینکه جشنواره سیمرغ فرصتی ناب برای گسترش الگوی سلامت است، فرهنگ و هنر می‌تواند به شیوه‌ای ملموس‌تر و خلاقانه این الگو را به تصویر بکشد.

براساس اطلاعیه جشنواره فرهنگی هنری وزارت بهداشت، مهلت ثبت نام و ارسال آثار به یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ تمدید شده است.
علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام و ثبت آثار خود به نشانی اینترنتی https://festivalfjava.behdasht.gov.ir مراجعه کنند.

خبرنگار: سیده مریم خادمی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.