پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

طی حکمی از طرف مدیر کل امنیتی استانداری اردبیل؛

دبیر کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به عنوان سخنگوی شبکه حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا منصوب شد

اردبیل / امینی نسب

اولین جلسه رسمی شبکه حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا در محل استانداری اردبیل با حضور مدیرکل امنیتی، انتظامی و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان تشکیل و اعضای هیات رئیسه شبکه استانی حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا معارفه شدند.

به گزارش مفدا اردبیل، شبکه حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا برای اولین بار در کشور به همت دبیر خانه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مجمع جوانان استان اردبیل، تشکیل شد.

هدف از ایجاد شبکه حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا خروج از حالت فعالیت جزیره‌ای و هدفمند شدن فعالیت سازمانها با تعامل با سازمانهای مردم نهاد است.

همچنین این شبکه در زمینه حمایت از کالای ایرانی با شناسایی و معرفی ظرفیت‌ها و تولیدات داخلی با کیفیت که مشابه ‌خارجی آنها بیشتر مورد توجه قرار گرفته، تلاش خواهد کرد.

با برگزاری اولین جلسه رسمی شبکه حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا در محل استانداری اردبیل، راشد پرستار، بهنام خیراندیش، محمدحسام امینی‌نسب و ژیلا آقا غفاری به ترتیب به عنوان رئیس، نایب رئیس، سخنگو و دبیر معارفه شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.