پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور در جشنواره سیمرغ ثبت نام کرد

نیشابور

استقبال معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور از جشنواره فرهنگی و هنری وزارت بهداشت با تشکیل کمپین "من یک مدافع سلامت هستم"

به گزارش مفدا نیشابور، نشست تبیین جشنواره بین‌المللی سیمرغ با حضور معاون بهداشت، معاون فرهنگی و دانشجویی در سالن جلسات معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد.
در این نشست "منصور نعیم آبادی" معاون فرهنگی و دانشجویی با اشاره به فعالیتها و خدمات کارکنان بهداشت در حوزه سلامت و مقابله با ویروس کرونا گفت: کارشناسان بهداشت با تلاش شبانه‌روزی و با هدف تامین، حفظ و ارتقاء سلامت مردم‌ ، نقش بسیار چشمگیری را ایفا نموده‌اند و شایسته است که با حضور خود در این جشنواره که با شعار هر خانه یک پایگاه سلامت برگزار می شود، گام موثر دیگری در اشاعه فرهنگ سلامت بردارند.
در ادامه دبیر دانشگاهی به تبیین بخش های مختلف جشنواره سیمرغ پرداخت و گفت: دانشجویان، استادان و کارکنان در جشنواره قرآن و عترت حضور چشمگیری داشتند و تعداد زیادی از این عزیزان رتبه‌های خوبی کسب کردند و برای دانشکده علوم پزشکی نیشابور افتخارآفریدند، انتظار داریم که این بار با حضور پررنگ و ثبت اثر خود در جشنواره فرهنگی سیمرغ در سطح ملی و بین المللی بدرخشیم.

زهره حسین آبادی ادامه داد: تاکنون آثار خوبی در زمینه های ادبی و هنری در سامانه جشنواره یازدهم ثبت شده است و با حضور همکاران حوزه سلامت منتظر ارسال تعداد بسیار بیشتر آثار در روزهای آینده خواهیم بود.
در پایان "عصمت تقی آبادی" معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت دانشکده علوم پزشکی با ثبت نام در یازدهمین جشنواره فرهنگی هنری سیمرغ از این جشنواره استقبال کرد و از کارکنان حوزه سلامت خواست تا با تشکیل کمپین #من_یک_مدافع_سلامت_هستم و ثبت نام و ثبت اثر در این جشنواره حضور فعال و پر رنگی در این رویداد بزرگ فرهنگی داشته باشند.
شایان ذکر است یازدهمین جشنواره بین المللی"سیمرغ" با شعار "هر خانه، یک پایگاه سلامت" در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.