چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

آغاز ثبت نام دانشجویان ورودی جدید متقاضی خوابگاه های دانشجویی

اسکان

مدیریت امور خوابگاه های معاونت دانشجویی فرهنگی، از آغاز ثبت نام دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی تهران و متقاضی خوابگاه در نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 از اول بهمن خبر داد.

به گزارش مفدا تهران، ثبت نام دانشجویان ورودی جدید در نیمسال دوم تحصیلی 400-1399 و متقاضی خوابگاه های دانشجویی از روز چهارشنبه یکم بهمن 99 آغاز و دانشجویان نیمسال دوم غیر بومی (ساکن شهرستان های غیر از استان البرز و تهران) می توانند پس از پایان ثبت نام آموزشی و با دریافت شماره دانشجویی به سامانه اسکان دانشجویان به نشانی http://eskan.tums.ac.ir مراجعه و درخواست تقاضای اسکان خود را ارسال کنند.
بدیهی است ثبت نام فقط به منزله درخواست خوابگاه است و مدیریت امور خوابگاه ها طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی و پس از بررسی فرم تقاضانامه، نسبت به اسکان دانشجویان بر اساس مقطع، دانشکده و امکانات موجود در خوابگاه های دانشجویی اقدام خواهد کرد.
دانشجویان می توانند تقاضانامه اسکان را حداکثر تا 10 بهمن ماه 99 در سامانه اسکان ثبت و در غیر اینصورت پس از آن، امکان ارسال تقاضانامه وجود نداشته و مطابق آیین نامه حداقل یک نیمسال تحصیلی به ایشان خوابگاه واگذار نمی شود.
همچنین، دانشجویان می توانند به منظور پیگیری درخواست خود، 24 تا 72 ساعت بعد از ثبت نام به سایت اسکان (قسمت سابقه سکونت) مراجعه و از وضعیت اسکان خود مطلع و به خوابگاه اختصاص یافته مراجعه کنند.
خبرنگار: وجه اله دوستی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.