چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳

کارگاه ها و برنامه های علمی آموزشی انجمن علوم آزمایشگاهی دانشگاه در زمستان 99 اعلام شد

کارگاه علمی آموزشی

انجمن علمی دانشجویی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سه ماهۀ چهارم سال 1399 کارگاه های متعدد علمی را برگزار و به تولید محتوا در زمینه ای علمی، فرهنگی و اجتماعی می پردازد.

به گزارش مفدا تهران، انجمن علمی دانشجویی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران، یکی از انجمن های علمی فعال دانشگاه قصد دارد در زمستان 1399 تعدادی کارگاه علمی-آموزشی و همچنین به تولید پادکست های علمی و نشریه در زمینه های علمی، فرهنگی و اجتماعی به شرح زیر بپردازد:
کارگاه ها
کارگاه های تخصصی شامل: دو کارگاه میکروب شناسی عملی و کارگاه نسخه خوانی، به منظور افزایش مهارت های دانش آموختگان رشته‌ علوم آزمایشگاهی.
کارگاه اطلاع رسانی در زمینه علائم بالینی و جهش‌های ویروس کرونا، برای افزایش سطح اطلاعات و اطلاع رسانی دقیق تر وقایع پیش آمده در جهان امروز، مشکلات و پیشرفت های صورت گرفته در زمینه‌ی ویروس کووید 19.
کارگاه های پروژه ای محور باعنوان "پژوهشگر برتر" شامل: کارگاه های روش تحقیق، جست و جو در منابع،Endnote ، پروپوزال نویسی، مقاله نویسی و رزومه نویسی، که با برگزاری این کارگاه ها شرکت‌کنندگان مهارت های لازم برای نگارش مقاله و انجام پروژه‌های پژوهشی را بدست خواهند آورد.
نشریه
ارائه نشریه زمستانه در زمینه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی.
پادکست
تولید پادکست هایی باعنوان "واکسینه شو"، با مشارکت دانشجویان علاقه‌مند در این زمینه برای ایجاد بستری به منظور بهره‌وری از مهارت ‌های دانشجویان دانشگاه.
توضیح اینکه، زمان و نحوه برگزاری کارگاه های فوق، در آینده و پیش از برگزاری، اطلاع رسانی خواهد شد.
خبرنگار: فریده فرید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.