جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴

با موافقت کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی؛

نشریه «ثریا» به جمع نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیوست

1

در دهمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، صاحب امتیاز و مدیر مسئول جدید نشریه «مد اینسپکت» معرفی و با درخواست تغییر در سمت سردبیری نشریه «اس آر دی» موافت شد. در این جلسه همچنین مجوز انتشار نشریه «ثریا» با فعالیت در حوزه عمومی صادر شد.

به گزارش مفدا تبریز، دهمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز در سال جاری با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و دیگر اعضای این کمیته در خانه نشریات مدیریت امور فرهنگی دانشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. 

در ابتدای این جلسه، درخواست تغییر در سمت صاحب امتیازی و مدیر مسئولی نشریه «مد اینسپکت» مورد بررسی قرار گرفت و «مهسا سیدسراجی» به عنوان صاحب امتیاز و مدیر مسئول جدید این نشریه معرفی شد و از زحمات «حمید رضایی»، صاحب امتیاز و مدیر مسئول سابق این نشریه، که به سبب فارغ التحصیلی از این نشریه جدا شده است، قدردانی گردید. نشریه «مد اینسپکت» در حوزه علمی و فرهنگی در دانشگاه فعالیت می کند. 

در ادامه این جلسه، درخواست تغییر در سمت سردبیری نشریه «اس آر دی» مطرح و با موافقت اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، «کمیل آقازاده» سردبیر جدید این نشریه شد. نشریه «اس آر دی» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی «فائزه علوی» در حوزه علمی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال فعالیت است. 

بخش پایانی جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز به بررسی درخواست انتشار نشریه «ثریا» اختصاص یافته بود. با نظر موافق اعضا، مجوز این نشریه در حوزه عمومی صادر گردید و «رضا آقابیگی» به عنوان صاحب امتیاز و مدیر مسئول این نشریه معرفی شد. سردبیری این نشریه را «علی مهرآور» برعهده خواهد داشت. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.