سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

بعد ازظهر امروز صورت گرفت؛

بررسی فرآیند های ورزشی با حضور مدیر تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی یزد

تحول اداری تربیت بدنی

در نشستی که باحضور دکتر متالهی مدیر تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد و رئیس تربیت بدنی دانشگاه صورت گرفت، در خصوص نرم افزار bpms (مدیریت فرآیندهای کسب وکار) و الکترونیکی شدن فرآیند های اجرایی ورزشی دانشگاه بحث و تبادل نظر گردید.

به گزارش مفدا یزد، محمدرضا ساده،رئیس تربیت بدنی و مرکز سلامت دانشگاه بیان داشت تربیت بدنی در دو بخش دانشجویی و کارمندی و مرکزجامع ارتقاء سلامت در حال فعالیت می باشد که نیاز دارد در هر سه بخش به صورت الکترونیکی فعالیت نموده و با این کار هم روال انجام فعالیت ها دقیقاً مشخص شده و هم کارها راحت‌تر صورت گیرد.

وی عنوان داشت تربیت بدنی به عنوان اولین حوزه در دانشگاه  خواهد توانست فرایندهای اداری را به صورت الکترونیکی حاضر نموده و در این نرم‌افزار قرار دهد تا برنامه‌ریزی خوبی صورت پذیرد.

در ادامه دکتر متالهی هدف این طرح را ایجاد تفکر سیستمی و هدایت کارها به سمت فرآیندی شدن بیان داشت و مهم ترین اثر آن را جلوگیری از اتلاف وقت، منابع و انرژی و نظم در امور عنوان کرد. ایشان درادامه درخصوص امور خدمات محوری که می تواند به سمت الکترونیکی شدن برود توضیحاتی ارائه داد.
مهندس صفاری، کارشناس تحول اداری دانشگاه نیز توضیحاتی درخصوص نحوه فرایندسازی امور و هدف و نحوه انجام کار این نرم افزاز ایراد نمود.
کارشناسان تربیت بدنی سوالات و ابهامات خود را در این حوزه پرسیده و برخی از فرایندهای ورزشی دانشگاه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در پایان مقرر شد کارشناسان هر حیطه در بخش های کارمندی، دانشجویی و مرکزسلامت فرآیندهای خود را حاضر نموده و در نشست بعدی در خصوص نحوه استفاده آن در نرم افزار مورد نظر تصمیم‌گیری شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.