سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

در نشست صمیمی معاونت فرهنگی‌دانشجویی و معاونت آموزشی دانشگاه صورت گرفت

دوره آموزش توجیهی آیین نامه انضباطی بصورت مجازی برای نودانشجویان برگزار می شود

در سامانه های «نوید» و «فرادید»

جلسه با معاون آموزشی اهواز

نشست صمیمی معاونت فرهنگی‌دانشجویی و معاونت آموزشی دانشگاه در دفتر معاونت فرهنگی‌دانشجویی برگزار و شیوه برگزاری دوره آموزش توجیهی مجازی برای نودانشجویان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا اهواز، نشست صمیمی معاونت فرهنگی‌دانشجویی و معاونت آموزشی دانشگاه روز دوشنبه ۲۹ دی ماه جاری در دفتر معاونت فرهنگی‌دانشجویی با حضور معاون آموزشی و مدیران آن حوزه، معاون فرهنگی‌دانشجویی و دبیر شورای انضباطی دانشجویان برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر علی احسان پور معاون فرهنگی‌دانشجویی ضمن خیر مقدم به مدعوین، هدف از برگزاری دوره آموزش توجیهی برای نودانشجویان را در راستای اتخاذ سیاست‌های پیشگیرانه، ارتقاء آگاهی‌ها و کاهش پدیده تخلفات دانشجویی برشمردند.


در ادامه دکتر محمدرضا فتحی معاون آموزشی دانشگاه ضمن بیان ضرورت آشنایی نودانشجویان با قوانین و مقررات دانشگاه، آمادگی معاونت آموزشی را جهت همکاری و ایجاد بستر مناسب برای رسیدن به این هدف اعلام داشتند.


در ادامه این نشست، احمدکردانی دبیر شورای انضباطی دانشگاه، ضمن بیان دستورالعمل شورای مرکزی انضباطی وزارتخانه متبوع مبنی بر برگزاری دوره آموزش توجیهی مجازی برای نودانشجویان با هماهنگی معاونت محترم آموزشی دانشگاه همانند سایر واحدهای درسی آموزشی و لزوم انعکاس مشخصات شرکت کنندگان در کارگاه، نتیجه آزمون بهمراه اظهارنامه و نظرسنجی به وزارتخانه، از تهیه محتوای آموزشی این کارگاه در دبیرخانه شورای انضباطی خبر داد.


در این نشست، مدیران حوزه آموزش  دکتر مهدی تولا مدیر امور آموزشی و دکتر کاوه اسلامی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه، آمادگی جهت برگزاری این دوره را در بستر سامانه آموزش مجازی دانشجویان (نوید) و سامانه آزمون مجازی (فرادید) اعلام نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.