سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

افزایش وامهای صندوق قرض الحسنه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دکتر صباغ

دکتر صباغ گل مدیر دانشجویی: از ابتدای بهمن ماه وامهای صندوق قرض الحسنه دانشجویی افزایش یافته است .

به گزارش مفدا مشهد، دکتر علی صباغ گل مدیر دانشجویی دانشگاه از افزایش وامهای صندوق قرض الحسنه دانشجویی خبر داد.

دکتر صباغ گل در توضیح این خبر بیان کرد: صندوق قرض الحسنه دانشجویی دانشگاه یکی از فرصت های استثنایی دانشگاه در ارایه خدمات قرض الحسنه به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد که با هدف ترویج فرهنگ قرض الحسنه و ارائه تسهیلات به دانشجویان در سال ۱۳۷۲ به همت جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه تاسیس شده است .

دانشجویان می توانند علاوه بر وام های مصوبی که از صندوق رفاه دانشجویی دریافت می کنند از محل صندوق قرض الحسنه دانشجویی نیز ، درخواست وام نمایند.

مدیر دانشجویی همچنین در خصوص مزایای استفاده از صندوق قرض الحسنه دانشجویی تصریح کرد: دسترسی به صندوق و دریافت تسهیلات آن آسان و بدون بروکراسی و سیکل های طولانی اداری انجام می شود و در حقیقت دانشجو در زمان نیاز می تواند با مراجعه به صندوق و افتتاح حساب و تکمیل فرم های مربوطه وام دریافت کند.

دکتر صباغ گل در ادامه از افزایش سقف وام های صندوق قرض الحسنه دانشجویی با اعلام موافقت معاون محترم دانشجویی فرهنگی خبر داد و اعلام نمود که از ابتدای بهمن ماه وامهای صندوق قرض الحسنه دانشجویی بشکل زیر افزایش یافته است .

وام قرض الحسنه سه گانه ۵۰۰ هزار تومانی ویژه دانشجویان مجرد ، وام قرض الحسنه ۶۰۰  هزار تومانی ویژه دانشجویان متاهل ، وام قرض الحسنه ۷۰۰ هزار تومانی ویژه دانشجویان مقطع phd به یک میلیون تومان افزایش یافته است .

وام ازدواج از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فعلی به ۴ میلیون و وام ودیعه مسکن از ۳ میلیون به ۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی در پایان بیان کرد : محل فیزیکی صندوق ، در حال حاضر در محل مسجد حضرت زهرا "سلام الله علیها" واقع در  کوی پردیس می باشد و دانشجویان می توانند از ساعت ۱۵ تا ۱۷ روزهای شنبه ، یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه (دوشنبه ها تعطیل می باشد) با مراجعه به صندوق درخواستهای خود راجهت دریافت تسهیلات ارایه نمایند.

گفتنی است، تلاشهایی در حال انجام است تا با تغییراتی در نرم افزار صندوق ، رفت و آمد دانشجویان به محل صندوق در شرایط فعلی به حداقل برسد و تنها دانشجویان برای دریافت وام  ، به صندوق مراجعه نمایند و مابقی امور در بستر وب انجام شود .

خبرنگار: حمید دهقانیان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.