دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳

به مناسبت زادروز حضرت زهرا(س)

مدیریت امور فرهنگی با همکاری دفتر امور بانوان دانشگاه، مسابقه عکاسی برگزار می کند

مهر مادر

این برنامه فرهنگی و رقابتی، ویژه بانوان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز و کلیه واحدهای تابعه در سطح استان بوده و موضوع آن، "مهر مادر" می باشد.

مدیریت امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری و مشارکت دفتر امور بانوان این دانشگاه اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع "مهر مادر" می نماید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، این مسابقه عکاسی با همکاری و مشارکت دفتر امور بانوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز برگزار می گردد.

دکتر مریم تقوا درباره این خبر گفت: این برنامه فرهنگی و رقابتی، ویژه بانوان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز و کلیه واحدهای تابعه در سطح استان بوده و موضوع آن، "مهر مادر" می باشد.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، افزود: این مسابقه عکاسی به مناسبت زادروز حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر طراحی و برنامه ریزی شده است و موضوع کلیه عکس های ارسالی می بایست در رابطه با مهر مادری باشد.

وی ادامه داد: دین اسلام، برای مادران و زنان، ارزش و جایگاه ویژه ای قائل شده تا حدی که بهشت را زیر پای مادران قرار داده و معراج مردان را از دامان زنان مقدور دانسته است و حضرت زهرا(س) و نحوه زندگی ایشان نمونه ای کامل از شخصیت یک زن، همسر و مادر مسلمان را برای تمام تاریخ به نمایش می گذارد.

مشاور ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در امور بانوان اظهار داشت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این مسابقه تا پایان روز ۵ بهمن ماه سال جاری بوده و همه عکس ها می بایست به آدرس الکترونیکی farhangi@sums.ac.ir  ارسال گردند.

او توضیح داد: کلیه تصاویر ارسالی می بایست از کیفیت مطلوب برخوردار بوده و توسط خود فرد شرکت کننده ثبت و گرفته شده باشند.

تقوا اعلام کرد: پس از خاتمه زمان دریافت آثار، این عکس ها توسط هیئت داوران، بررسی شده و با تعیین برگزیدگان، جوائزی به بهترین عکس ها داده می شود.

زادروز حضرت فاطمه زهرا(س)، روز ۲۰ جمادی الثانی برابر با ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.