دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

انتخابات کشوری مجامع کانون‌های ادبی وزارت بهداشت

کانون ادبی

انتخابات کشوری مجامع کانون‌های ادبی وزارت بهداشت روز چهارشنبه اول بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا- زاهدان، روز چهارشنبه اول بهمن‌ماه انتخابات کشوری مجامع کانون‌های ادبی وزارت بهداشت برگزار می‌شود. دبیران کانون‌های ادبی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برای شرکت در انتخابات باید از طریق سامانه کانون‌های ادبی به آدرس http://kanoonf.behdasht.gov.ir اقدام کنند. در این انتخابات تنها دبیران کانون‌های ادبی که در سامانه کانون‌ها ثبت‌نام کرده‌اند حق شرکت دارند.

اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف تسهیل و تسریع در امور کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و تهیه بانک اطلاعاتی از فعالیت‌های نهادهای دانشجویی سامانه کانون‌های فرهنگی را راه‌اندازی کرد.

این فعالیت‌ها شامل ثبت کانون و مجمع، عضوگیری، برگزاری انتخابات شورای مرکزی، درخواست مجوز فعالیت، ارائه گزارش برگزاری برنامه و مستندسازی فعالیت‌ها و پیگیری امور مربوطه می‌شود.

در این سامانه همچنین بخش پورتال اطلاع‌رسانی جهت انتشار و انعکاس اخبار مربوط به امور کانون‌های فرهنگی و مجامع تخصصی طراحی شده است. دانشجویان می‌توانند از طریق ایمیل اداره‌ کانون‌های فرهنگی به نشانی Kanoon@behdasht.gov.ir اخبار خود را جهت درج در پورتال خبری به این اداره کل ارسال کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.