دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

اولین جلسه شورای مرکزی کانون تبسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

1

دبیر جدید کانون تبسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: حضور موثر در  اولین رویداد دوشنبه های فرهنگی، برنامه ریزی برای روزها و ماه های آتی، اطلاع رسانی جامع تر برنامه ها، اهمیت همکاری با سایر کانون ها و اهمیت انتخاب عنوان و جایزه مناسب برای مسابقات در راستای افزایش مشارکت دانشجویان در حوزه  سلامت در این جلسه مورد بحث و بررسی میان اعضای شورای مرکزی کانون تبسم سلامت دانشگاه قرار گرفت. 

به گزارش مفدا تبریز، اولین جلسه شورای مرکزی کانون تبسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دوره جدید فعالیت های آن در روز شنبه، ۲۷ دی ماه سال جاری، در اتاق کانون های فرهنگی مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

دبیر جدید کانون تبسم سلامت دانشگاه در گفت و گو با مفدا تبریز اظهار کرد: با آغاز فعالیت دوباره  کانون تبسم سلامت دانشگاه، اعضای شورای مرکزی این کانون انتخاب شدند و اولین جلسه خود را برگزار کردند. 

سمیرا امینی آحور ادامه داد: حضور موثر در  اولین رویداد دوشنبه های فرهنگی، برنامه ریزی برای روزها و ماه های آتی، اطلاع رسانی جامع تر برنامه ها، اهمیت همکاری با سایر کانون ها و اهمیت انتخاب عنوان و جایزه مناسب برای مسابقات در راستای افزایش مشارکت دانشجویان در حوزه  سلامت در این جلسه مورد بحث و بررسی میان اعضای شورای مرکزی کانون تبسم سلامت دانشگاه قرار گرفت. 

وی در ادامه سخنانش افزود: کارگاه «مزاج شناسی» به همت کانون تبسم سلامت دانشگاه از ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ در بستر Adobe connect با تدریس دکتر فریبا خدائی فر، متخصص طب سنتی و فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تبریز، برگزار خواهد شد و اعضا در جلسه شورای مرکزی، راه های برگزاری بهتر و مناسب تر آن را بررسی کردند. 

دبیر کانون تبسم سلامت دانشگاه به راه اندازی کانال اطلاع رسانی این کانون در روزهای آینده اشاره کرد و گفت: صفحه اینستاگرام کانون به نشانی tabassom_kanoon_tbzmed@ برای آگاهی مخاطبان از برنامه و فعالیت های این کانون در حال فعالیت است و دانشجویان علاقه مند برای عضویت و همکاری با کانون می توانند با شناسه Samira۷۹amini@ در ارتباط باشند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.