یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵

وبینار «پیمایش ملی سرمایه فرهنگی» در دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه دو برگزار شد

مراغه

مدیر امور فرهنگی دانشکده علوم پزشکی مراغه اظهار کرد: مهمترین بخش این جلسه به آسیب شناسی وضع موجود و اشاره به دلایل کاستی ها و خلاء های موجود در ساختارها و سازوکارهای مرتبط با فضای فرهنگی دانشگاه، خوابگاه و... اختصاص یافته بود.

به گزارش مفدا مراغه، نتایج اولیه «پیمایش ملی سرمایه فرهنگی» در دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه دو با حضور مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، مدیر طرح سنجش سرمایه فرهنگی دانشجویان و شرکت مدیران، کارشناسان فرهنگی و تعدادی از دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه دو به صورت مجازی برگزار شد. 

بهزاد موسی زاده مدیر امور فرهنگی دانشکده علوم پزشکی مراغه با اعلام این خبر، اظهار کرد: در این جلسه، خلاصه ای از نتایج «پیماش ملی سرمایه فرهنگی» در دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه دو ارائه گردید و شرکت کنندگان، دیدگاه های خود را از وضعیت فرهنگی دانشگاه متبوع در قالب ارزیابی نتایج  «پیماش ملی سرمایه فرهنگی»  و تناسب آن با واقعیات موجود مطرح کردند. 

وی ادامه داد: مهمترین بخش این جلسه  به آسیب شناسی وضع موجود و اشاره به دلایل کاستی ها و خلاء های موجود در ساختارها و سازوکارهای مرتبط با فضای فرهنگی دانشگاه، خوابگاه و... اختصاص یافته بود. 

وی با اشاره به اینکه مدیران و کارشناسان فرهنگی و همچنین نمایندگان‌ دانشجویان کلان منطقه دو در این جلسه حضور داشتند، اظهار کرد: بیان نقطه نظرات و مطالبات از سوی آنها و حضور مدیران فرهنگی وزارت سبب می گردد این موارد به سطوح بالای وزارت منعکس گردد و تدوین بسته‌ سیاستی برای سال‌های آتی با حداکثر مشارکت ذی نفعان انجام گیرد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.