شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵

پویش « اگر جای رئیس دانشگاه بودم ... » در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی راه اندازی شد

دانشگاه علوم بهزیستی

روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، بمنظور ارتقای شرایط دانشگاه، رضایت کارکنان و خدمات گیرندگان، پویش « اگر جای رئیس دانشگاه بودم ... » را در سطح دانشگاه و مراکز تابعه راه اندازی کرده است.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛  " انسیه عزیزیان " معاون روابط عمومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گفت وگو با خبرنگار وبدای دانشگاه، در این باره توضیح داد: این پویش، در راستای اهداف هیات رئیسه دانشگاه و با توجه جدی و مستقیم ریاست و معانان محترم دانشگاه، برای جمع آوری نقطه نظرها و پیشنهادهای اهالی دانشگاه و تشریک مساعی در زمینه مدیریت بهتر و بهبود شرایط، راه اندازی شده است.

    وی تصریح کرد: این پویش علاوه بر اینکه متعلق به همه دانشگاهیان در هر سطح از رتبه کاری و فعالیت (اعضای هیات علمی، کارکنان در بخش های مختلف) در داخل دانشگاه و یا مراکز وابسته به دانشگاه، و شاغلان به تحصیل در مقاطع مختلف می باشد، " خدمات گیرندگان " نیز مخاطبان این پویش هستند و می توانند با شرکت در پویش، از طریق وب سایت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی (نوار بالای صفحه اصلی)، نقطه نظرها و پیشنهادهای خود را مطرح کنند.

    عزیزیان تاکید کرد که هدف کلی از برگزاری این پویش، « اصلاح  تمامی امور و ارتقای رضایتمندی » است و لذا، نظرها و پیشنهادها باید واقع بینانه، مطابق با شرایط حال حاضر و قوانین جاری کشور، و قابلیت اجرا توسط هیات رئیسه دانشگاه را داشته باشد.

    وی با اشاره به استقبال ریاست محترم دانشگاه از همه نظرهای اصلاحی و نقدهای  شرکت کنندگان ، و درنظر گرفتن هدیه ای ارزشمند برای بهترین نظر و پیشنهاد از سوی شرکت کنندگان، و هدایایی برای ده تن از شرکت کنندگان به قید قرعه، افزود: شرکت کنندگان در این پویش می توانند با گرفتن اسکرین شات از متن نظر و یا پیشنهادی که ارائه می دهند، و نگهداری آن برای خود، امکان اهدای هدایای درنظر گرفته شده را فراهم کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.