شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

مدیر فرهنگی دانشگاه خبر داد:

پایش عملکرد فرهنگی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در پایان سالجاری

اردبیل/ دشتی

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: از امسال برای اولین بار، عملکرد واحدهای تابعه دانشگاه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، بررسی و پایش می‌شوند.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر نقی دشتی با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در کمیته عفاف و حجاب و شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه، مقرر شده است از امسال برای اولین بار عملکرد واحدهای تابعه دانشگاه در حوزه‌های مختلف فرهنگی مورد بررسی و پایش قرار گرفته و نمره عملکرد هرکدام از واحدها بر اساس  مستندات واصله، با امضای ریاست دانشگاه به آنها اعلام شود.

دبیر کمیته عفاف و حجاب دانشگاه افزود: این بررسی‌ها در حوزه امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب، نماز، انطباق و امور قرآنی واحدها انجام خواهد گرفت و در دانشکده‌های تابعه علاوه بر این موارد، عملکرد کمیته نظارت بر انجمن علمی و فعال‌سازی کانونهای فرهنگی نیز مورد پایش قرار می‌گیرد.

دکتر دشتی تصریح کرد: لازم به ذکر است که به پیشنهاد مدیریت فرهنگی دانشگاه از سال ۱۳۹۷ هر ساله برنامه عمملیاتی فرهنگی ویژه واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، با الهام از برنامه عملیاتی ابلاغی وزارت در حوزه فرهنگی، تدوین و با امضای ریاست دانشگاه به واحدهای مختلف ابلاغ و انتظارات مشخص و قابل سنجش معاونت فرهنگی دانشجویی در این حوزه ترسیم شده و پایش برنامه ها نیز بر اساس فرمت ابلاغی انجام خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.