شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۱

سفر معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی بیرجند به طبس و قاین

بیرجند

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به منظور بازدید و بررسی مسائل و موضوعات فرهنگی، دانشجویی، صنفی و رفاهی و... دانشکده های طبس و قاین به این دو شهرستان سفر کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، دکتر عباس جوادی در طی دو سفر جداگانه به طبس و قاین، به بازدید از (دانشکده پرستاری، بیمارستان شهید مصطفی خمینی، اورژانس طبس) و ( دانشکده پرستاری و مامایی، پروژه های عمرانی و دانشجویی قاین از جمله خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد، سالن و باشگاه ورزشی) پرداخت و در نشست شورای فرهنگی دانشکده طبس و جمع بندی بازدید قاین شرکت کرد.

دکتر جوادی در نشست شورای فرهنگی دانشکده طبس با تاکید بر اینکه کار فرهنگی در دانشگاه یک اصل مهم است به تامین نیروی فرهنگی از سوی این معاونت برای طبس اشاره کرد و گفت: توسعه فعالیت های فرهنگی باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد

در این سفر که دکتر محمدابراهیم عبدالرزاق نژاد مدیر امور دانشجویی و مهندس کاظم حیدری مدیر بودجه دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همراهی می کردند، برای تجهیز آشپزخانه سلف و تامین تجهیزات ورزشی با پیگیری مسئولین دانشکده طبس قول های مساعدی داده شد.

در قاین نیز پس از بازدیدهای مذکور، نشستی برگزار شد که در آن علی دشتگرد رئیس دانشکده پرستاری و مامایی به ارائه گزارش عملکرد این دانشکده در سالجاری پرداخت و دکتر جوادی نیز با قدردانی از فعالیت های فرهنگی و دانشجویی دانشکده،فضای فیزیکی در اختیار این دانشکده را مناسب عنوان کرد و برنامه ریزی برای اجرای بهتر فعالیت های فرهنگی و ارائه خدمات دانشجویی را خواستار شد.

در این بازدید نیز دکتر عبدالرزاق نژاد مدیر امور دانشجویی، ابراهیم ایوبی رییس اداره خوابگاه ها، طیبه نجفی رییس اداره فرهنگی و طاهره حق جو رییس اداره تربیت بدنی دکتر جوادی را همراهی کردند.

1

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.