چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی برگزار شد

کاشان/جلسه

در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گزارش عملکرد حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی در خصوص حجاب و عفاف و... ارائه و تشریح گردید.

به گزارش مفدا کاشان، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی چهارشنبه مورخ ۲۴ دی ماه جاری با حضور کلیه اعضا برگزار شد.

در ابتدای جلسه پس ار پخش کلیپ حجاب و عفاف با استفاده از سخنان مقام معظم رهبری و پوسترهای حجاب و عفاف دکترحمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی دانشجویی در خصوص مفاد و آیین نامه مصوبات ۴۲۷ و ۸۲۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی و بیان وظایف عمومی و اختصاصی دستگاهها و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه طیبه اله وردیان کارشناس مسئول دبیرخانه ستاد صیانت گزارش عملکرد حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی را در خصوص حجاب و عفاف، ارسال نامه ها، تکمیل فرم ها و گزارشات ستاد در سال ۹۹ ارائه نمود و سپس توضیحاتی در خصوص نحوه تکمیل مصوبات ۴۲۷ و ۸۲۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان کرد.

همچنین در این جلسه اعضاء در خصوص فعالیت های مرتبط با حجاب و عفاف و دستورالعمل تکمیلی مصوبات ۸۲۰ و ۴۲۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی گزارشات خود را ارائه و سپس مورد بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.